Říjen 2007

Pojďte o nich pokecat!

31. října 2007 v 9:57 | ninja.esti |  Forum
FÓRUM ZDE stačí kliknout a jste tam :)

BIO - Lucy

29. října 2007 v 22:53 Lucy Diakovska
Jméno: Ludmila "Lucy" Diakovska
Místo narození: Pleven (Bulharsko)
Datum narození:
2.4. 1976
Znamení: Beran

Výška: 160 cm
Váha: 48 kg
Barva vlasů: červenohnědá
Barva očí: hnědá
Vzdělání: střední s maturitou, Stage School of Music, Dance and Drama, Hamburg

Otec: Lubomír Diakovski, operní zpěvák
Matka: Rositza Diakovska, koncertní pianistka
Bratr: Alesandr Diakovski, profesionální basketbalový hráč
Životní heslo: Love the life

Lucy Diakovska se narodila 2. dubna 1976 v Pleven v Bulharsku, jako první dítě pravé bulharské umělecké rodiny. Maminka Rositza - koncertní pianistka, tatínek Lubomír - vystudovaný operní zpěvák a dedeček jeden z nejslavnějších bulharských lidových skladatelů. Že i Lucy má hudbu v krvi bylo už brzy jasné. Jako umělecké dítě vyrostla prakticky v opeře a zpívala ještě dřív než se vůbec naučila mluvit. Už jako šestiletá stála poprvé na jevišti v opeře po boku svého otce.

Nejdříve si Lucy přála studovat klasický zpěv. Ale když poprvé ve 14 letech stála na jevišti "sama za sebe" a zpívala píseň od Mariah Carey, bylo jí jasné, že prkna, co znamenají svět chce dobýt s vlastní hudbou. Po maturitě v roce 1995 tedy Lucy opouští svou bulharskou vlast a jde za vzděláním do Hamburgu na renomovanou školu" Stage School of Dance and Drama". Když přišla do Německa, měla jen 500 marek v kapse a neuměla ani slovo německy. Aby si mohla platit studium, přivydělávala si tato talentovaná zpěvačka v muzikálu "Buddy", ve kterém získala stálé angažmá ještě před ukončením školy Stage School v r. 1997.

Popstars Castingem v Hamburgu začala v srpnu 2000 Lucyna kariéra s No Angels. V tomto okamžiku netušila ani Lucy, ani ostatní její čtyři kolegyně, že během nejkratší doby se stanou nejúspěšnější ženskou popovou skupinou Německa. Během asi tří let získala Lucy s No Angels nesčetná zlatá a platinová vyznamenání a získala skoro všechna ocenění, která uděluje evropský hudební busyness. No Angels zveřejnily pět alb a prodaly celkově přes pět milionů CD. V letech 2001-2002 pořádaly úspěšná turné po Německu, Rakousku a Švýcarsku. V září 2003 No Angels oznámily rozpad na neurčitě dlouhou dobu.

Přes velkou vytíženost během členství v No Angels ještě Lucy přijala na jaře 2002 nabídku účinkování v muzikálu "Cats". Zkoušela v každé volné minutě a konečně vířila v několika představeních v roli drzé kočky "Rumpleteazer" na pódiu stuttgarského SI-Centra. Svůj debut jako skladatelka písní měla s překrásnou baladou "Stay", která vyšla na albu "Now...us!". První zkušenosti jako producentka sbírala s vlastnoručně napsaným Up-tempo songem "Confession", které vyšlo na třetím albu "Pure". Inspirovaná časy v muzikálu "Buddy" Lucy napsala ještě strhující song "Funky Dance", který byl vydán jak jako bonus-track singlu "All Cried Out", tak i na swingovém albu "When The Angels Swing" v big bandové verzi.

Aby mohla Lucy v budoucnu samostatně pracovat a dělat producentskou činnost, založila v říjnu 2003 vlastní nezávislou "Schmanky Records" a pořídila si vlastní domácí nahrávací studio, kde teď může dát své muikální kreativitě volný průchod.
V lednu 2004 se Lucy vrátila krátkodobě na muzikálová prkna a převzala hlavní ženskou roli v muzikálu "Jekyll a Hyde". Na mnoho měsíců stála na prknech kolínského Musical domu jako prostitutka "Lucy Harris" a přesvědčovala sílou hlasu a hereckým talentem. Protože ale podle vlastní výpovědi ve svém srdci touží po popové scéně a svých fanoušcích, objevovala se mimo svou stálou práci v domácím studiu a s novými songy s Live-bandy v různých show.

Když se jí ptali, jestli by svým titulním songem chtěla přispět ke kinofilmu "Zwei Brüder" známého režiséra Jean-Jacquese Annauda, nenechala se dvakrát prosit. Inspirovaná mimořádným filmem o příběhu dvou tygřích bratrů nahrála emocionální a zároven silnou baladu "Where" , která byla uveřejněna k filmu včetně bonusového tracku "Lifetime".V zimě 2004 vydává ve vánočním albu "Your stars for Christmas" folklorní vánoční píseň " The Wish", kterou původně napsal její dědeček pro ženský sbor. Při nahrávání "The Wish" ji podporovala bulharská skupina "Ku-Ku Band". Koncem roku 2004 přesídlila společně se svým koproducentem Stephanem Ullmannem kvůli práci na jejím debutovém albu do studia v Rauenbergu u Mannheimu. Při nahrávání jejích vlastních songů pracovala s nejlepšími muzikanty Grönemeyer Bandu především s Arminem Rühlem (bicí), Alfredem Kritzerem (piano a klávesy) a Stephanem Ullmanem (kytara), kteří dali albu život.
První singl a debutové album "Lucylious", jak zní umělecké jméno Lucy a její skupiny, vyšlo ještě v létě 2005. Jedno je jisté, Lucy Diakovska se nechala slyšet z úplně nové, jiné stránky.

BIO - Sandy

29. října 2007 v 22:32 Sandy Mölling
Jméno: Sandy Mölling
Datum narození: 27.4. 1981
Znamení: Býk
Místo narození: Wuppertal

Výška: 159 cm
Barva očí: zelená
Otec: Lother, diplomovaný inženýr a diplomovaný fyzik
Matka: Dagmar, zdravotní sestra
Sourozenci: Kevin - voják, Brian - policista, Dustin, Melina

Zvířata: maltézáček Whoopy
Oblíbená jídla: thajské, mexické
Oblíbený nápoj: dříve Cola, dnes voda
Hobby: cestování
Předchozí povolání: maloobchodnice
Zajímavost: Sandy se nejlépe vyspí na vodní posteli.

Své dětství strávila s maminkou a třemi bratry Kevinem, Brianem (dvojčata) a Dustinem ve Wuppertalu. Později se rodina odstěhovala do Koblenze, kde chodila Sandy do školy a v 16 letech po dokončení školní docházky odešla z domova. Předtím, než se proslavila castingovou show Popstars a založila s ostatními kapelu No Angels, pracovala jako prodavačka v obchodě s jeansovou modou. Začátkem roku 2001 se proslavila jako členka skupiny No Angels. Následovalo šest alb a dvanáct singlů, předtím než se ve shodě s rozpadem skupiny No Angels vydala na solovou dráhu. V roce 2003 přišel do kin její filmový debut "Soloalbum - Der Film".

Jen o půl roku později, v květnu 2004 vyšla se svým uveřejněním singlu "Unnatural Blonde". Její první album "Unexpected" sklidilo úspěch v neměcké top dvacítce a vydala další dva singly : baladu "Tell me" a remix titulního tracku. V roce 2005 byla nominována spolu se Sarah Connorovou a Jeanette Biedermannovou na Echo na nejlepší národní umělkyni. Po účasti v prvním kole Popstars v roce 2000, později v roce 2004 ve čtvrtém kole této TVShow převzala roli porotkyně.
V roce 2004 založila, dary sponzorovaný projekt "Auch Kinder brauchen Urlaub", který má umožnit také dětem z finančně slabších rodin prázdninový pobyt.
Je čas nechat za sebou minulost a odvážit se k novým krokům. A tak se Sandy po své kariéře s německou úspěšnou dívčí kapelou vydává svou vlastní cestou. 24.5. vydává svůj první solosingl "Unnatural Blonde", který se stává hitem s country kytarou. "Líbí se mi právě ten mix pravého popu a historického soundu. Je to výborná kombinace, která tu ještě nebyla a dělá tuto píseň výjmečnou", popisuje Sandy svůj singl. Singl "Unnatural Blonde" mluví Sandy přímo z duše. Tato píseň dělá konec předsudkům a zavírá dveře před klišé.

Sandy:"Nejde o to, prezentovat novou Sandy - já jsem pořád já. Ale byli takoví lidé, kteří mě chtěli zaškatulkovat mezi "ty blondýnky". Ale tak to není. Jsem sebevědomá silná žena, která přesně ví, co je třeba. Proč se píseň jmenuje"Unnatural Blonde"?, protože já tomuto klišé neodpovídám a chci s tím udělat konec."
Kdo si myslí, že Sandy po členství v No Angels ( po 5 milionech prodaných CD, po spršce zlatých a platinových vyznamenáních, po evropských oceněních 3x Echo, Comet nebo World Music Award) zleniví, je na omylu. Sandy znovu pracuje na svých písních, nahrává ve studiu, zdokonaluje své taneční schopnosti a udržuje se fit. Sandy: " Chtěla bych najít perfektní píseň. Když něco dělám, stojím si stoprocentně za tím. Proto jsme dlouho hledali. S výsledkem je víc než spokojená: "Jsem super pyšná a mám radost z této písně. Jsem nažhavená a těším se až budu stát na podiu."

BIO

29. října 2007 v 21:34 Band
NO ANGELS
Příběh jejich úspěchu je až dodnes v hudební oblasti jedinečný a působivě dokazuje, že girlpower by se neměla podceňovat. No Angels vzlétly v roce 2001 jako zpěvačky první popstárové kvality, debutovaly se singlem "Daylight In Your Eyes" a albem "Elle'ments" přesně na prvním místě Media Control Charts a pak to dopravdy rozjely. Následovala vyprodaná turné, nesčetná hudební a mediální ocenění (Echo, Bambi) a zlatá a platinová vyznamenání. Alby "Now...us" a "Pure" (první příčka hitparády) stejně tak swingové album "When The Angels Swing" umlčely kritiky a prolomily klišé a předsudky o tom, že jsou jen uměle vytvořená komerční skupina. Tyto dámy nadchly celý národ svým svůdným a energií nabitým popsoundem, kterému nikdo nemohl odolat. Nyní se No Angels ohlašují po tříleté pauze s novým singlem "Goodbye To Yesterday" a úplně novým albem a nezanechávají žádné pochyby o tom, že "No Angels are back..." a ve čtyřech se znovu dávají do psaní další kapitoly jejich úspěšné story.


"Jsme pyšné, že jsme zase spolu. Každá z nás je pyšná na to, že je součástí No Angels - tento pocit nás spojuje více než kdy předtím", komentuje Lucy atmosféru ve skupině a Nadja dodává: " Vždy jsme věděly, že se jako skupina znovu sejdeme a znovu začneme. Je to nový začátek. V naší tříleté pauze jsme se dále rozvíjely mnoho jsme vyzkoušely a vrátily jsme se zpět s tímto vědomím a zkušenostmi, abychom zase podnikaly další společné kroky. Tempo, které nasadily od svého senzačního debutu a které je typické pro tyto čtyři workoholičky a nadšené umělkyně, položilo základní kámen další kapitoly. "Byly jsme vždy připravené, pro skupinu udělat všechno a samy jsme si stanovily vysoké nároky, co se písní a show týče. Samozřejmě byly sporné body, ale ty byly také důležité! Každá z nás se pokusila vnést do tvorby sama sebe a svůj styl. "Teď jsme ale uvolněnější" tvrdí Sandy a Jessica doplňuje : " Sólo projekty mohla každá z nás podpořit svoje ego. Už nejde o to, ukázat, co v každé z nás je, ale o to, co my No Angels, jako jednota, jako tým dokážeme v roce 2007".
Tyhle čtyři dámy přesně ví, co chtějí a prohlašují: "K rozhodnutí, dát se znovu dohromady jsme dospěly velmi snadno. Jasně, No Angels se vracejí! Ale nechtěly jsme nic ponechat náhodě. Všechno mělo být přesně tak, jak jsme to chtěly. Přátelíme se už dlouho, známe se nazpaměť a můžeme optimálně spojit kreativní, uměleckou a obchodní stránku naší kariéry", popisuje Nadja postoj No Angels. S napjetím očekávané nové album reprezentuje jejich jednotu o to silněji: " Nepociťujeme žádný tlak, proto že kráčíme společně. Při sólových projektech ležela zodpovědnost jen na jedné osobě. Například já jsem polemizovala sama se sebou mnohem déle o tom, co je dobré a co špatné. Jako skupina máme čtyři názory, čtyři hlasy, jsme čtyři osobnosti, a instinktivně víme, co je pro No Angels nejlepší. Je to jednodušší a máme dobrý pocit z toho, že jsme ve studiu zase čtiři", povídá Sandy a Lucy doplňuje: " Možná je to taky jedno z tajemství našeho úspěchu , hned poznáme, co nám sedí. Samozřejmě se hudební scéna během posledních tří let změnila, ale přesně v tomto okamžiku jsme tu i my: Změnily jsme se! A to je právě to napínavé na popmusic - vyvíjí se a ve své struktuře zůstává zachovaná. Nové písně na albu dokazují, že jsme nezůstaly stát. A přece jsme 100% No Angels"

Směsice struhujících Up-Tempo songů, beats-traků a citlivých balad zdůrazňuje rozmanitost jejich repertoáru. "Přirozeně se už rýsují nejoblíbenější písně, ale zatím se to mění každý den a s každou písní spojujeme něco významného. Každá z nás mohla do tohoto alba vnést své silné stránky", komentuje Jessica nahrávání ve studiu a ostatní dívky souhlasí. "Práci jsme vnímaly úplně jinak, ve vzduchu visela určitá lehkost, protože jsme si užívaly spoustu legrace. Zní to banálně, ale to je pro nás to nejdůležitější: zábava, radost ze zpívání a společně něco zažít a dokázat, co nám už nikdo nemůže vzít. Jsme jedna rodina!"
"Pro nás ta pauza nebyla nikdy definitivní. Využily jsme čas k tomu, abychom poznaly svoje hranice, abychom vyzrály a muzikálně se vyřádily. Teď se cítíme volné a plné energie, abychom s No Angels začaly v jiné úrovni. Všechno je jiné a působí přece tak známě a dobře."
No Angels se ohlašují s prvním singlem " Goodbye To Yesterday" a lehce ironickým videoklipem (Watch out for it !) a dávají tím první ukázku na rok 2007: "Jsme připravené. Nemůžeme se dočkat, až vyjedeme na další turné, abychom mohly ukázat, že čekání na No Angels se vyplatilo."

Others

29. října 2007 v 19:42 | Pajonel-ka
Kupte si něco s No Angels

27. října 2007 v 21:57 | ninja.esti |  SHOP
Zde si můžete koupit něco z kolekce No Angels...oblečení,hrníčky,plakáty...

FÓRUM

27. října 2007 v 16:41 | ninja.esti |  Band
Táák a máme tu fórum o No Angels takže tam určitě zajděte joo? :)

FÓRUM zde

Obrázky

23. října 2007 v 22:54 | ninja.esti |  Band
Ahojda lidičky....dneska sme přidala pár fotek Sandy, a No Angels.......další dodám zítra.
papík

Info

13. října 2007 v 19:59 | ninja.esti |  Co se děje na blogu
než to tady dám trochu do kupy tak můžete zatím zajít na oficiální stránky No Angels.

Menší BIO

13. října 2007 v 18:56 | ninja.esti |  Band
Vznik kapely No Angels zatím nemá obdoby, i když v budoucnu takto jistě vznikne skupin mnohem více. Televizní pořad "Popstars" předčil ve sledovanosti v Německu všechny ostatní show. Všechno začalo tak, že se v 9 velkých městech uspořádal konkurz do dívčí kapely. Ze spusty dívek bylo vybráno 31, které byly poslány na "soustředění" na Malorku.

Celý boj běžel na televizních obrazovkách a diváci měli právo spolurozhodovat o tom, která z dívek nakonec ve skupině či jak se vlastně budou jmenovat. V den, kdy vyšel singl, získal v Německu platinový status. Jejich debutové album se jmenuje "Elle´ments" (2001). Na albu "Pure" (2003) vystupují No Angels už jen ve čtyřech. Album mají opět plnou příjemných skladeb.až najdu něco dalšího tak to sem napíšu :)

Novej blogís

13. října 2007 v 18:26 | ninja.esti |  Co se děje na blogu
Ahojki lidičky, rozhodla jsem se že založím blog o ne moc známe skupině No Angels.....doufam, že se tak najdou i nějací další fandové.

P.S. zatím ho vytvářím takže tady toho moc není