BIO

29. října 2007 v 21:34 |  Band
NO ANGELS
Příběh jejich úspěchu je až dodnes v hudební oblasti jedinečný a působivě dokazuje, že girlpower by se neměla podceňovat. No Angels vzlétly v roce 2001 jako zpěvačky první popstárové kvality, debutovaly se singlem "Daylight In Your Eyes" a albem "Elle'ments" přesně na prvním místě Media Control Charts a pak to dopravdy rozjely. Následovala vyprodaná turné, nesčetná hudební a mediální ocenění (Echo, Bambi) a zlatá a platinová vyznamenání. Alby "Now...us" a "Pure" (první příčka hitparády) stejně tak swingové album "When The Angels Swing" umlčely kritiky a prolomily klišé a předsudky o tom, že jsou jen uměle vytvořená komerční skupina. Tyto dámy nadchly celý národ svým svůdným a energií nabitým popsoundem, kterému nikdo nemohl odolat. Nyní se No Angels ohlašují po tříleté pauze s novým singlem "Goodbye To Yesterday" a úplně novým albem a nezanechávají žádné pochyby o tom, že "No Angels are back..." a ve čtyřech se znovu dávají do psaní další kapitoly jejich úspěšné story.


"Jsme pyšné, že jsme zase spolu. Každá z nás je pyšná na to, že je součástí No Angels - tento pocit nás spojuje více než kdy předtím", komentuje Lucy atmosféru ve skupině a Nadja dodává: " Vždy jsme věděly, že se jako skupina znovu sejdeme a znovu začneme. Je to nový začátek. V naší tříleté pauze jsme se dále rozvíjely mnoho jsme vyzkoušely a vrátily jsme se zpět s tímto vědomím a zkušenostmi, abychom zase podnikaly další společné kroky. Tempo, které nasadily od svého senzačního debutu a které je typické pro tyto čtyři workoholičky a nadšené umělkyně, položilo základní kámen další kapitoly. "Byly jsme vždy připravené, pro skupinu udělat všechno a samy jsme si stanovily vysoké nároky, co se písní a show týče. Samozřejmě byly sporné body, ale ty byly také důležité! Každá z nás se pokusila vnést do tvorby sama sebe a svůj styl. "Teď jsme ale uvolněnější" tvrdí Sandy a Jessica doplňuje : " Sólo projekty mohla každá z nás podpořit svoje ego. Už nejde o to, ukázat, co v každé z nás je, ale o to, co my No Angels, jako jednota, jako tým dokážeme v roce 2007".
Tyhle čtyři dámy přesně ví, co chtějí a prohlašují: "K rozhodnutí, dát se znovu dohromady jsme dospěly velmi snadno. Jasně, No Angels se vracejí! Ale nechtěly jsme nic ponechat náhodě. Všechno mělo být přesně tak, jak jsme to chtěly. Přátelíme se už dlouho, známe se nazpaměť a můžeme optimálně spojit kreativní, uměleckou a obchodní stránku naší kariéry", popisuje Nadja postoj No Angels. S napjetím očekávané nové album reprezentuje jejich jednotu o to silněji: " Nepociťujeme žádný tlak, proto že kráčíme společně. Při sólových projektech ležela zodpovědnost jen na jedné osobě. Například já jsem polemizovala sama se sebou mnohem déle o tom, co je dobré a co špatné. Jako skupina máme čtyři názory, čtyři hlasy, jsme čtyři osobnosti, a instinktivně víme, co je pro No Angels nejlepší. Je to jednodušší a máme dobrý pocit z toho, že jsme ve studiu zase čtiři", povídá Sandy a Lucy doplňuje: " Možná je to taky jedno z tajemství našeho úspěchu , hned poznáme, co nám sedí. Samozřejmě se hudební scéna během posledních tří let změnila, ale přesně v tomto okamžiku jsme tu i my: Změnily jsme se! A to je právě to napínavé na popmusic - vyvíjí se a ve své struktuře zůstává zachovaná. Nové písně na albu dokazují, že jsme nezůstaly stát. A přece jsme 100% No Angels"

Směsice struhujících Up-Tempo songů, beats-traků a citlivých balad zdůrazňuje rozmanitost jejich repertoáru. "Přirozeně se už rýsují nejoblíbenější písně, ale zatím se to mění každý den a s každou písní spojujeme něco významného. Každá z nás mohla do tohoto alba vnést své silné stránky", komentuje Jessica nahrávání ve studiu a ostatní dívky souhlasí. "Práci jsme vnímaly úplně jinak, ve vzduchu visela určitá lehkost, protože jsme si užívaly spoustu legrace. Zní to banálně, ale to je pro nás to nejdůležitější: zábava, radost ze zpívání a společně něco zažít a dokázat, co nám už nikdo nemůže vzít. Jsme jedna rodina!"
"Pro nás ta pauza nebyla nikdy definitivní. Využily jsme čas k tomu, abychom poznaly svoje hranice, abychom vyzrály a muzikálně se vyřádily. Teď se cítíme volné a plné energie, abychom s No Angels začaly v jiné úrovni. Všechno je jiné a působí přece tak známě a dobře."
No Angels se ohlašují s prvním singlem " Goodbye To Yesterday" a lehce ironickým videoklipem (Watch out for it !) a dávají tím první ukázku na rok 2007: "Jsme připravené. Nemůžeme se dočkat, až vyjedeme na další turné, abychom mohly ukázat, že čekání na No Angels se vyplatilo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 super-girls-world super-girls-world | Web | 5. dubna 2010 v 19:33 | Reagovat

Mrkni na nas blog.mas to tu hezu.neber jako reklamu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.