Co mají No Angels společného se Srbskem?

18. května 2008 v 14:15 | ninja.esti |  Novinky
O zkouškách a tiskových konferencích zahraničních interpretů podrobněji neinformuji, avšak u No Angels z Německa musím udělat výjimku. Už jen pro velké množství fanoušků této skupiny na tomto webu a taky pro zajímavost, která by správnému divákovi Eurovize rozhodně neměla uniknout.
No Angels totiž mají k Srbsku mnohem blíže, než by se mohlo na první pohled zdát. Skupina si na začátku tiskové konference pochvalovala dobrou organizaci celé soutěže i pódium v aréně. No Angels zmínily, že chystají vydat po celé Evropě výběr svých nejlepších písní z dosavadních pěti alb, který již vyšel před dvěma lety v Německu. Reakce domácího publika byla velmi pozitivní, skupina se těší na názory z dalších koutů Evropy. Pak ale přišlo postupné odkrývání spojitosti mezi No Angels a letošní hostující zemí Srbskem. Zpěvačka Jessica Wahls se totiž přiznala, že její babička pochází právě ze Srbska. Další členka skupiny Nadja Benaissa se zase přiznala, že jedním z jejích pěveckých idolů je Lepa Brena. Skupina "dorazila" přítomné srbské publikum, když na závěr konference předvedla svoji píseň poprvé srbsky, čímž si vysloužila dlouhý aplaus přítomných novinářů a příznivců této soutěže.
No Angels si po své první tiskové konferenci okamžitě našly hromadu nových fanoušků po celém Srbsku a je velmi pravděpodobné, že bodový příděl od této země nebude letos vůbec malý. Skupina se rázem stala miláčkem tamějšího publika a Německo je zase o krok blíž k toužebnému vítězství na soutěži Eurovize.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.