Červen 2009

Pauza

29. června 2009 v 22:38 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Ja vám slibila jsem plno věcí, ale ani jednu sem neudělala.....omlouvám se, ale nějak na to teď nemám čas.

Slíbila jsem rozhovor....ale ta holka co mi to slíbila přeložit mi přeložila jen čáct a zbytek nic :(
Pak to o new albu....nechce se mi to přepisovat....pokud to ale chcete tak to tady hodím jen to co vyjel Google překladač a nějak si to přelouskáte :D

No a zatím moc novinek o Andílkách nejsou. :)

CD je dokončeno

13. června 2009 v 23:20 | Pajonel-ka |  News
Aaron Pearce ohlásil že new CD No Angels už je dokončeno.

P.S. celou zprávu napíšu až zítra teďka nemůžu :)


EDIT: Omlouvám se že sem to nenapsala tak jak sem slíbila, ale měla jsem teď zkoušku a bylo to fakt mazec....snad to dneska už stihnu.

Krátký článeček v Blesku

8. června 2009 v 13:29 | Pajonel-ka |  News
Návrat No Angels

BERLÍN
Německá skupina No Angels chystá 3. října velký návrat. Ve skupině nebude chybět ani Nadja Benaissa (27), která údajně nakazila tři muže virem HIV a ve vězeňksé vazbě strávila 10 dní.První Live koncert v Rakousku

6. června 2009 v 21:43 | Pajonel-ka |  News
Koncert v St Pölten v Dolním Rakousku se uskuteční dne 3. Července, v hlavním městě oslavy 850.výročí.
No Angels budou mír první live koncert roku 2009.
Právě včas na začátku letošního léta, No Angels bodou mít svůj první koncert v přímém přenosu.

Dne 3. Května 1159 se v městě Sankt Pölten právo přijímat. Z tohoto důvodu se bude konat dne 3. Červenec oslavy k 850. Výročí. Dolnorakouský zemský kapitál slaví výročí s více než 100 akcemi, které se uskutečnily v průběhu roku. Dokonce i teď.

Od 21:30 hodin budou Nadja, Jess, Sandy a Lucy na Domplatz zpívat pro 10.000 návštěvníků a koncert bude trvat něco kolem hodiny. To je pro všechny návštěvníky zdarma. Kromě toho, že bude koncert No Angels, organizátoři slibují velký ohňostroj a téměř 40 stánků s cateringem.

Kromě No Angels budou hrát od 18:30 hodin, dvě rakouské kapely "Cardiac Move" a "The Pure".


pozn. google překladač

Sandy na "Respekt Gaymes"

6. června 2009 v 21:32 | Pajonel-ka |  Sandy - news
Skupina No Angels je letošní oficiální velvyslanec z "Respekt Gaymes". Sandy bude mít live o víkendu.
V sobotu 6. června 2009 v Berlíně-Jahn Sportpark bude tam spousta celebrit včetně Sandy.
V 10.30 hodin bude německý ministr zahraničí Frank-Walter Stein Meier v Berlíně Jahn-Sportpark a startovní pistolí už pro čtvrté odstartuje Gaymes Respekt.
Na straně Steinmeier je Sandy, která se zúčastní slavnostního zahájení.

Pod heslem "Zeig Respekt für Schwule und Lesben" ("Ukaž dodržování gayů a lesbiček") začne kultovní den sportovních událostí od 11:30 hodin.

Zaměřením na "Respekt Gaymes" je fotbalový turnaj, ve kterém se zúčastní asi 60 týmů. Mezi jinými sporty, které jsou nabízeny, jsou zde i četné semináře. Kromě toho, vzrušující etapy programu.

V případě mladých lidí se spojil ve znamení úcty ke gayům a lesbičkám.

Veškeré další informace (program a plán na příjezd) najdete na respect-gaymes.de.
Nová rubrika

6. června 2009 v 15:00 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Rozhodla jsem se, že bych mohla založit novou rubriku a to konktétně na téma Archvív zvhledů, kde byste se mohli kouknout jak vypadal blog třeba před rokem a tak. Snad se vám to bude líbít.

A to jak jsem jednou psala, že zakládám novou Galerii, tak to nakonec nevyšlo bohužel. Tak až budu mít po zkouškách tak vymyslím něco jiného.

Dnes přibudou ještě 2 články.

Sandy bei den "Respect Gaymes"

Erstes Livekonzert in Österreich

Rozhovor

6. června 2009 v 14:54 | Pajonel-ka |  Rozhovory
Konečně mám pro vás část toho rozhovou.....zbytek mi ještě nepřišel, ale hned jak to bude tak to sem dám. Takže zatím jen kousek....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V roce 2000 začaly zpěvačky NO ANGELS svou kariéru. Debytovým singlem Daylight in your eyes a Albem ElleMents se dostaly okamžitě na první místo v žebříčku hitparád. Vyprodaná turné, nespočet hudebních a mediálních cen (Echo, Bambi) a také různé zlaté a platinové ocenění. S asi pěti miliony prodanými deskami a čtyřmi Singly platily NO ANGELS jako jedna z nejúspěšnějších holčičích skupin v Evropě. To vše až do svého rozchodu v roce 2003. V lednu 2007 se čtyři z pěti andělů - Nadja Benaissa, Lucy Diakowska, Sandy Mölling a Jessica Wahls - vrátili a dokázali tak důrazně, že se ženská síla nemá podceňovat.

Již léta je DKMS německá pediatrie podporována prominenty, díky kterým může ukázat svou práci i na veřejnosti. NO ANGELS jsou například k vidění na jejich plakátech v boji proti Leukémii.

Co vás přimělo k angažování k DKMS?

Nadja: Veřejná práce pro sociální případy je pro nás strašně důležitá a to my rády podporujeme. Právě pro DKMS je to tak důležité, aby lidé pochopili, jak jednoduché to je, být zachránce života. Kdybysme měly tu možnost to ukázat, tak bysme to udělaly rády. Pro nás je to malá čest.