Červenec 2009

One Life - official MusicVideo

31. července 2009 v 22:07 | Pajonel-ka |  Videoclips
Pěkná kvalita :)


Officiální stránky

31. července 2009 v 16:28 | Pajonel-ka |  News
Dnešní premiéru nemá jen jejich videoklip, ale také jejich officiální stránky, které byly v rekostrukci.
Zatím je přístupná sice jen titulní stránka, ale brzo bude i to ostatní :)

Je tam také možnost shlédnou videoklip One Life v HQ :)One Life - Bad Quality

31. července 2009 v 16:01 | Pajonel-ka |  Videoclips
Tak mě osobně se strašně líbí, je moooc kráásnej všem to tam moc sluší, hlavně Sandy ta vypadaá úúúúžasně!! Co se mi tam trochu nelíbí je to black and white, v tom vypadaj divně, ale efekt je super. A ty ruce jak tam jsou kolem Sandy, když jsou u jejího obličeje jakoby byly její :D super pohyby...moc se mi to líbí, a takove to sólo Jess jak tam s nima tančí je taky super.....prostě jsem z toho nadšená :)

Myslím, že je to jeden z jejich nejlepších videoklipů.
Ale je to jen můj názor, každý ať si ho ohodnotí podle svého. :)

Líbí se mi víc než třeba Maybe nebo Teardrops :)New video

31. července 2009 v 15:26 | Pajonel-ka |  News
Tak jsem vám to video nahrála...sice to není moc dobrá kvalita, ale kdo to nestihl tak alespoň něco.
Právě to nahrávám na youtube :) a mám i celej záznam jak tam byla Sandy s Jess.

PREMIÉRA VIDEOKLIPU "ONE LIFE"

29. července 2009 v 20:06 | Pajonel-ka |  NewsJIŽ TENTO PÁTEK, 31 Července 2009, PROBĚHNE PERIMÉRA VIDEOKLIPU K SONGU "ONE LIFE" v pořadu "Viva Live" .

Pořad se vysílá od 15:00 do 16:00 hodin.

P.S: píšu to velkym, protože je to už dlouho očekávaná novinka, tak se nezapomeňte koukat :)TV program No Angels

28. července 2009 v 19:13 | Pajonel-ka |  News
První TV termíny No Angels už jsou známy:


Dne 23.8. 2009 budou pro televizi ZDF-Fernsehgarten můžou se zde objevit od 11:00 hodin.


Dne 3.9.2009 navštíví Ki.Ka show "Kika Live" ve 20:00 do 20:20 hodin.


One Life - celá verze

28. července 2009 v 16:07 | Pajonel-ka |  Ostatní videa
Tak konečně je na netu celá verze nového singlu ONE LIFE


Děkuji za odkaz Evanovi :)

One Life - text

27. července 2009 v 19:01 | Pajonel-ka |  Ostatní
One Life

I don't wanna hear another voice
sayin' there's nothing more
I should be the one to make the choice
to open another door

But I was moving in the right direction
I thought I had it all, figured out
but now I'm feeling like there's something missing
I just realised

Chorus:
I only got one life, one life
Tonight I'm gonna live mine, live mine,
I'm gonna have a good time, good time,
I wanna be free

I only got one life, one life
Tonight I'm gonna live mine, live mine,
I'm gonna have a good time, good time,
I wanna be free

Why was I afraid to take a chance,
knowing that I am strong?
Take me to the floor and I will dance
Watch me go on and on

Yes now I'm heading in the right direction
Don't need to have it all figured out
And when I'm feeling like there's something missing
I'm gonna remember

Chorus

I'm feeling it with confidence I don't care about consequence
I'm gonna do what's best for me
Reaching for my destiny
Hold on - I feel it
I'm pushing to the limit
I'm working my ass off - forever I will bring it

Chorus

Čísla

25. července 2009 v 21:19 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Návštěvnost na blogu 8 000.


Ono to sice není nic moc, ale jsou to takové pěkné čísla. :)
Vzhledem k tomu, že u nás nejsou No Angels moc známé(po hudební stránce), tak je to to docela pěkný, takže moc děkuju těm, cktěří jsem chodí. :)


No Angels na tn.cz

24. července 2009 v 23:45 | Pajonel-ka |  News
Už mám sice dost těch keců okolo Nadji, ale dneska(já vím docela opožděně) jsem objevila článek i na portálu tn.cz...to je docela síla už. Se divím, že to nevysílali aji v Televizních novinách trapáci. A navíc spletli věk..prostě kretéééni!!!

Policisté zatkli šestatřicetiletou Nadju Benaissaovou, která i přes své nakažení virem HIV měla nechráněný styk se třemi muži.
Populární zpěvačka dívčí skupiny skončila ve vyšetřovací vazbě. Hrozí jí půl roku až 10 let vězení. O jejím zatčení informovalo státní zastupitelství v německém Darmstadtu
No Angels
Nadja Benaissaová
Foto: bild.de
Policisté zpěvačku zadrželi na diskotéce

Nadja od roku 2004 do roku 2006 spala bez ochrany se třemi muži. Policisté jí zadrželi v sobotu večer na jedné diskotéce ve Frankfurtu, kde měla vystupovat. Zpěvačka byla okamžitě předvedena k vyšetřujícímu soudci, který ji poslal do vazby.

Skupina No Angels vznikla v roce 2000 jako první uměle sestavená německá kapela, která vzešla z konkurzu. Tvořilo ji pět dívek, které se prosadily mezi 4500 uchazečkami v televizním pořadu Popstar.

Debutového singlu dívčí pětice s názvem Daylight in Your Eyes se prodalo přes 900 tisíc kusů. Stal se tak nejprodávanějším singlem roku 2001 v Německu.

Poslechněte si tento úspěšný hit
496946
Video: YouTube.com


V roce 2003 skupinu jedna z jejích členek opustila a vydala se na sólovou dráhu. Kapela nějaký čas fungovala i bez ní, ale záhy se rozpadla. V roce 2007 se čtveřice opět dala dohromady.

Loni v květnu zastupovaly No Angels Německo v mezinárodní pěvecké soutěži Eurovize - Eurovision Song Contest. Hlasy jim tehdy přišly jen ze dvou z celkem 42 hlasujících zemí. Německá formace tak skončila na posledním místě.

Benaissaová, která v roce 1999 přivedla na svět dceru, na sebe v minulosti strhla pozornost i kvůli svým financím. Prozradila totiž, že má dluhy ve výši 200 tisíc eur (asi 5,3 milionu korun).

One Life - ukázka

20. července 2009 v 23:09 | Pajonel-ka |  News

Tak první song v celé své kráse.--EDIT: takže tohle asi není celej song, zdá se mi že je to asi jen ukázka několikrát zasebou, protože se to pořád opakuje dokola a ten konec je divnej.

Pro jistotu to stáhnu kdyby to smázli a dám to sem ke stažení jestli chcete.

Interview s AARONem PEARCEm

20. července 2009 v 17:29 | Pajonel-ka |  News

VE VIDEU JSOU UKÁZKY NĚKTERÝCH NEW SONGŮ takže alespoň taková ochutnávka mezi čekáním do září :D

Dance a Holic
Shout Your Mouth
The Real (asi)
Up Again To Wall
Down Boy

Tak jak se vám líbí??
Mě osobně se alespoň z těch ukázek nejvíc líbí Dance A Holic a Shout Your Mouth.


Rozhovor s Bill Blast a M'Jestie

18. července 2009 v 23:31 | Pajonel-ka |  News
Rozhovor s producentem No Angels Billem Blastem a textařem M'Jestie.
V rozhovoru mluví o práci s No Angels na jejich Studiovém albu "Welcome To The Dance".


M'Jestie

V pozadí jsou slyšet new songy No Angels....zní to teda fakt hodně tanečně.
"What's going on, everybody? My name is M'Jestie, Alicia M'Jestie, to be exact. this is Mumps. Well, the first track that we produced from No Angels is a song called "I'm a Rebel" and actually Phil Glass came up with the track. I took the track, put in some of my ideas and whatever, and something about it - it's like the track is real hard. I loved how it was so hard. The second song that we produced was called "Stop" - it's kind of like, you know how you fall in love or be with somebody when you've been with somebody in the past? And it's like, you know, you gon' try to give it a try again. But then, you like, "all right, don't play games with my heart, don't play games with my mind." So it's pretty much like, "I'll give you a shot, but please don't ever hurt me, stop, wait a little longer."

Well the title track for the album is called "Welcome to the Dance" - now this is a real special song. I kind of dedicate this song to everybody in the club, or anybody in life that start off in the club, kind of like, "all right I'll party but I don't really want to party", like get "Off the Wall" by my man Michael Jackson, but get off the wall, get on the floor. I want you all to listen to the words of "Welcome to the Dance," because it really is an inspiring song for everybody to just get up and live the dream. Live their life. Let's do it.

Well, No Angels was just great to work with. Hard work, dedicated, they know what they're doing so I enjoyed that. The funny thing working with No Angels was when Lucy said, "red bull" instead of "rebel" - yeah, Lucy trying to say that. She was real excited, and real bouncy, and she said the wrong word. We kind of just ran with it with jokes all night, so good times. Larger than life, well I would like to say that I am very proud of them. Everybody listen to the album, I hope you really appreciate the work they put in this record. And the words, about life.
"


Bill Blast

"Hey, my name is Bill Blast, and I am one of the producers on the No Angels project. Okay, well basically, I produced three tracks - "Rebel", "Welcome to the Dance," and a number called "Stop." The first one that I produced was called "Welcome to the Dance," which is the title track of the album. And I co-produced another with a producer from Sweden, and got a chance to produce the vocals and lyrics. The other ones I produced, along with M'Jestie, who wrote the lyrics, and we shaped the sound together. It's hard to describe because I can't think of anything comparable - all I have to say is, energy, hard work, stick to it until you get it.

They really, really stepped up to the plate here, because they're the total package. They put everything into their work, and are serious about their work, and really, I think the work they've counted for for the past few years really pays off. It's really going to pay off - I think you really get a chance to experience who they are, and where they come from. And how far they've come. This album really speaks for itself - speaks within - which is basically what this whole project objective was. To give them a more American sound. An edgier sound. Because they're grown up now, they're young women now, and they want to project that.

I had a great time with them. And there was always excitement because of the energy they had, especially with Lucy - I don't think they understand how really well they do sing, and how good they actually are. I found that out. Incredible. And I guess, even more so, they really preserve the albums they have, and they enjoy their success. I'm really pleased with the way they handled themselves - and I think it's a really great album. Everyone that's listened to the album has said how great it was, and I think you will too. I think you'll be very pleased with the entire production.
"


Tohle je asi přesně to ci říkaj ve videu, jinak nevím jestli to budud překládat.

NoA představily Album „Welcome To The Dance“

18. července 2009 v 22:02 | Pajonel-ka |  News
Tak jsem dodělala slibovaný článek.


Ve středu představily No Angels v jednom luxusním kině v Berlíně své nové album.
Na akci bylo pozváno pouze 200 hostů, které si No Angels (asi) sami vybraly.
Pro tuto příležitost měli zamluvené kino "Astor Film Lounge" v Berlínské Ku'Damm, ve vybrané lokalitě.

Poté co album poprvé představily, zapózovaly několika přítomným fotografům a poskytly nějaké rozhovory. Během prezentace alba byly na plátně vidět nové fotky, obrázky z videí a rozhovory s americkými producenty.

Khalid Schröder, manažer kapely je nesmírně rád, že je nové album žádané: "Jedná se o zcela nový zvuk, velmi moderní, velmi americký a velmi taneční."


Jessica říká: Hodně se stalo v uplynulém roce. Mnoho emocí se odráží v našem albu.
Existují moody balady, ale i funky taneční písně. "V tomto rozhovoru vysvětluje Lucy, proč je jejich nové album tak zvláštní.

Nový singl "One Life",, vyjdeo 28. Srpna.
Sandy přináší poselství písně: "Máte žít ne jen poslouchat, co říkají jiní. Rychle! Jinak budete později litovat, že jste to neudělali, že? Dělej, co cítíš."
Jess s ní souhlasí: "Jdi svou cestou."

Tisk popisuje nový zvuk No Angels jako "hard-disk touch", skladby jsou "křišťálově čisté udělané pro Dancefloor".

Album je pod názvem "Welcome To The Dance", a mělo by být dokončeno 11. Září 2009.
Některé tiskové zprávy jsou uvedeny na těchto stránkách:

VIDEO při focení.

Nové album No Angels "Welcome To The Dance"

16. července 2009 v 12:28 | Pajonel-ka |  News

Včera představily No Angels své nové album s názvem "Welcome To The Dance"

Ale my si budeme asi muset počkat až do září.

Celej článek jsem ještě nečetla, ale zkusím to sem trochu sepsat tak k večeru.
Musím jít totiž roznést reklamy :D :D


Jo a ještě:
Kromě toho ZDF vysílání "Leute Heute" kolem 17:40 hodin zprávu o (myšlence posílání) album. Zpráva o kanálu N-TV můžete v tomto bodě názor.
(Zusätzlich wird die ZDF-Sendung "Leute Heute" um 17:40 Uhr einen Bericht über die Albumvorstellung senden. Einen Bericht des Senders N-TV könnt ihr euch an dieser Stelle schon ansehen.)

Kdyby na to někdo koukal písněte mi tady pak prosím co tam bylo já to totiž nestihnu.

Video na "One Life"

6. července 2009 v 23:25 | Pajonel-ka |  News
Ve středu začnou No Angels pracovat na videoklipu pro svůj nový singl "One life". Bude se natáčet asi v Berlíně.
Videoklip k singlu "One Life" se očekává v polovině-srpen.
Na veškeré další informace o videu je samozřejmě v tuto chvíli brzo.

Sandy odešla od Renicka

6. července 2009 v 23:21 | Pajonel-ka |  Sandy - news
Ano je to tak, zatím nevím proč na oficiálkách je pouze toto:


Sandy odešla od Renicka
06.07.2009
Renick v novinách "BILD", přiznává oddělení od Sandy. Nicméně, Renick a Sandy mají společného syna Jaydena: "My moc dobře chápeme, že máme syna a budeme se o naše dítě starat společně."Nadja o5 v Blesku

4. července 2009 v 19:49 | Pajonel-ka |  Nadja - news
Včera se objevil další článek o Nadje, ve kterém přiznala, že je HIV pozitivní.Jinak je mi moc líto, že se u nás No Angels teď ,,proslavily´´ hlavně kvůli tomuhle :(
Teď už se o nich bude mluvit jako ,,o těch s tou Aids´´ už u nás doma to tak řikaj :(

Koncert v St. Pölten

4. července 2009 v 19:37 | Pajonel-ka |  News
Ták No Angels mají za sebou koncert v rakouském St. Pöltenu.
Zazpívali tam novej song ONE LIFE!!! :)


Nevím jeszli se mi to zdá, ale hodně tam zpívá Sandy....je to kráása :) a moc jim to slušelo jako vždycky :)


No Angels oslavili na festivalu v St Pölten své první vystoupení v letošním roce.
Před tím než Nadja, Jessica, Lucy a Sandy přišeli na jeviště, měli tiskovou konferenci, a tam byly četné dotazy novinářů.
Video z tiskovky můžete shlédnout tady
P.S. pokud byste chtěli více infa tak koukněte tady