Rozhovor se Sandy

18. září 2009 v 19:35 | Pajonel-ka |  Rozhovory se Sandy
Je to takové nic moc ten překlad, protože je to přes googlepřekladač, ale já myslím, že to pochopíte :))
(klikněte na celý článek)
Jde o to tady a teď - bulvárním tisku se v posledních měsících natolik skandální, že mnoho psaní materiálu, který byl široce kryté a detekční míře, která by měla v blízké budoucnosti. Pojďme se podívat na aktuální album, a preferované budoucnosti. Rozhovor s Stephanie Larimore:

Autona: Ahoj Sandy, na vašich webových stránkách může být jen video "One Life Watch", kdy přesně po nové album "Welcome to tanec"?

Sandy Mölling: Ahoj, toto album bude ve dnech 11. Září zveřejněny.

Autona: Existují nějaké hudební rozdíly, "osudu"?

Sandy:
Ano, určitě. Existuje velmi závažné rozdíly. Tentokrát jsme neměli předem stanovené datum vydání, a proto žádný tlak, takže jsme se hodně času. Strávili jsme hodně času v Los Angeles a New Yorku. To byl nápad našeho nového manažera, druh tvůrčí "dovolené", aby se k napsání písně společně a zahrnout je potom. Bylo zajímavé trávit tolik času společně a nechat svou mysl volně běhat. Bylo pro nás důležité, aby spolupracovaly na písně, a proto jsme album, které je mnohem více homogenní než jeho předchůdci, protože jsme dospěli k nám jako kapela ještě blíž.

Autona: V USA, jsi mohl volně pohybovat, ne?

Sandy: (směje se) To je pravda, v Americe nejsme tak dobře známí, ale na Hollywood Boulevard, jsme se setkali častěji ... a německých turistů, kteří znali nás.

Autona: Máte dříve s novým albem, uvádění na trh je v Americe?

Sandy:
Nové album zní velmi mezinárodní, protože jsme se také potýká s mnoha lidem v LA a NY pracoval, to by samozřejmě být považováno za velký problém. Amerika je výzvou pro všechny skupiny, ale pouze jednou, je důraz kladen na německém trhu. Kdo ví, co je to přijít?

Autona: Když začnete prohlídku, bude to s plnohodnotnou kapelu?

Sandy: Rozhodně. Jsme zkoušet s kapelou a živě, musí být také skutečný podívanou. V televizním vystoupení, opustí Samozřejmě, ne vždy si uvědomil, ale s právem turné bude skutečnou show.

Autona: Četla jsem opět pochybné, že starší položky Alex Christensen údajně řekl, že k závěru, že v No Angels "odseknout kašel s nudný písně, které jsou příliš staré." Můžeme přijmout taková prohlášení vážně vůbec ? Můžete pouze jako 18-rok-starý úspěch a úspěch by měl být více než na 20?

Sandy: (směje se) Ale ano, Pussycat Dolls, jsou ještě starší než my a oni nejsou příliš úspěšné, že jo?

Autona: Myslím, že Madonna je ještě starší.

Sandy: Myslím, že to taky. Jak člověk stárne, můžete dozvědět mnohé o činnosti a samozřejmě také dostane spoustu zkušeností a získávání osobnosti a charisma. To je důležité, pokud chcete vyvíjet hudby.

Autona:
Vy jste od odlitku jako dívčí kapela, a protože velká část publika byl ještě velmi mladý. Zatím jste casting na postavení dlouhodobě vlevo. Změnilo v průběhu času, vaše cílová skupina?

Sandy: Já si to nemyslím. Zpočátku jsme měli hodně mladých fanoušků, ale i jejich rodiče nás slyšet. Věku nezáleží. Nové album je velmi tanci a bavit se nemá nic společného s věkem. Naše cílové publikum je velmi široký.

Autona: Až Lucy dostala celá kapela talent. Jak je to s vámi. Pokud je váš syn je stále chybí?

Sandy: Pro mě oddělit práci od rodiny a práce ještě ne, můj syn je jen 4 měsíce starý. Mám velkou chůvu, která se stará o něj velmi dobře, když jsme zkoušet a dávat rozhovory, jinak Postarám se o něj. Že skutečně funguje velmi dobře.

Autona: Tak jsem zvědavá, názory na novém albu. V každém případě vám všem hodně úspěchů.

Sandy: Mockrát děkuji a těším se na zpětnou vazbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.