Vánoční dárek pro No Angels

30. listopadu 2009 v 21:38 | Pajonel-ka |  News


Od založení skupiny No Angels je kouzlo, které obklopuje a propojuje všechny fanoušky a kapelu. Zejména v posledních letech, a to propojení již tak úzké pouto a ještě intenzivnější. Vánoce, svátky lásky, to jsou správné příležitosti, jak No Angels poděkovat za lásku k jejich fanouškům a příznivcům. ... více(celý článek)Léto roku 2009 byl pro No Angels a jejich příznivce speciální čas. Po dlouhé přestávce vydali, a to i přes některé "turbulence", No Angels své nové album s názvem "Welcome To The Dance", je to jejich nejosobnější album. Do tohoto alba vložili Jess, Nadja, Sandy a Lucy tolik času, nadšení a energie, jako do žádného jiného alba z jejich společného kariéry předtím.

Ukažme našim čtyřem andělům, že stojíme za nimi za všech okolností ... tak příjemně, zvláště pokud tak tragicky a tak smutně, a stejně tak kouzlo stále existuje v budoucnosti po všem, co se stalo v minulosti, je třeba předložit
No Angels na letošní Vánoce.


Tak bychom vás všechny chtěli požádat o psaní dopisů, pohlednic a vzkazů, které by byly předány No Angels jako vánoční dárek.

Nechceme klást žádné meze pro tvorbu vašich osobních dopisů. Nechte své kreativitě volný průběh, a piště, piště, stříhejte, malujte a lepte zcela dle vašeho přání a schopností.

Samozřejmě můžete Lucy, Jessice, Nadji a Sandy také napsat zvlášť osobně ukázat jim tak svou podporu a vaše přání.

Ukažte našim andělům, že všichni fanoušci stojí za nimi a mají stejný cíl, podpořit je a vést ve všech fázích jejich kariéry.

Byli bychom opravdu moc rádi, kdyby se připojily opravdu všichni fanoušci a utvořily tento vánoční dárek pro No Angels! Jess, Lucy, Nadja a Sandy budou radostně překvapené a ocení vaši snahu a neuvěřitelnou podporu!

Všechny vaše dopisy a vzkazy posílejte na adresu:
NoAngels-Inside.de
Postfach 1027
26204 Hatten

Všechny dopisy budou společně zabaleny a slavnostně předány při osobním setkání s No Angels.


P.S. Napadlo mě žebychom to mohli poslat společně. Že byste mi vaše dopisy(jestli budete něco psát) mohli poslat a já to pak dám do jednoho balíčku a pošlu to. Udělala bych takovou Fan Book od českých fanoušků. Ale samozřejmě to můžete poslat sami....to byl jen takovej návrh. :)

A znovu se omlouvám za překlad, ale bylo to opravdu těžké i pro moji kámošku z německa sama říkala, že i v té němčině je to tak složitě napsané. S tím kouzlem atd.... no ale tak snad to pochopíte :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leky Leky | 30. listopadu 2009 v 22:02 | Reagovat

Jééé já bych jim tak ráda něco napsala, ale moje NJ by byla zoufalá...

2 Pajonelka Pajonelka | 30. listopadu 2009 v 22:05 | Reagovat

[1]: Ja myslím že ajina úplně stačí. Já umim něminu fakt málo, takže se budu snažit taky anglicky....to sice taky není žádná sláva, ale tak snaha se cení ne? Satčí třeba jen nějaké poděkování a obrázek to jim určitě taky udělá radost. Já mám pro ně speciální překvápko :D :D snad se mi povede a doufám, že to stihnu jinak jim pošlu jen nějaký ten dopis. :)

3 jogurt jogurt | 1. prosince 2009 v 11:38 | Reagovat

Ja neumim ani nemcinu ani anglictinum, tak se mnou nepocitej, ani envim co bych jim tak psala.

4 Pajonelka Pajonelka | 1. prosince 2009 v 21:43 | Reagovat

[3]: no jak už sem jednou psala...podle mě jen stačí nějakej obrázek s poděkováním nebo tak něco...to jim taky udělá radost....no samozřejmě tě nebudu nutit :D to je jen tvoje věc jestli jim něco pošleš nebo ne :) záleži čistě na tobě

5 jogurt jogurt | 3. prosince 2009 v 17:08 | Reagovat

Ja posilat nic nebudu, ikdyz zni to dobre jak si to popisovala, jak si to psala, ze bys jim udelala jakysi balicek, ale me to prijde na muj vek trochu detinske. Ale urcite jim neco posli, aspon budou mit radost a zjisti ze maji i fanousky v cesku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.