Leden 2010

Vánoční koncert ke stažení

28. ledna 2010 v 19:01 | Pajonel-ka |  Download
Tak slibovala jsem vám, že tady dám odkaz na stažení Vánočního koncertu No Angels.

Tady je:Koncert v Berlíně!

28. ledna 2010 v 16:31 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Ahoj všichni fans.

Jak už víte No Angels budou mít v květnu klubové turné no a já s kámoškou bychom chtěli jet na jejich koncert do Berlína. Jenže nevíme jestli nám to rodiče dovolí a tak bych se chtěla zeptat jestli by se k nám někdo nepřidal? Určitě by bylo lepší kdyby násj elo víc. A byl by to pravdu splněný sen (pro mne ten největší). Vím, že u nás NoA nemají moc fanoušků, ale taky vím, že určitě nejsme jediné. Víc než devět let čekání na setkání s nimi to je teda docela dost ne? :D


Tak co přidá se někdo?
P.S.: nemusíme jet přímo spolu stačí když se sejdeme před koncertem :)


Termíny Acoustic Tour 2010 !!!!

26. ledna 2010 v 13:28 | Pajonel-ka |  News


Dlouhé čekání je konečně u konce! Data nadcházejícího akustického turné No Angels na jaře tohoto roku, jsou nyní známé. Tour se koná na konci května a zahrnuje pět termínů v pěti největších městech v Německu.


Vánoční radio koncert

20. ledna 2010 v 22:23 | Pajonel-ka |  Download

Na netu jsou k poslechu všechny songy z Radio koncertu, který měli No Angels pro Radio Berlin. No a mě napadlo, že jestli jste ho třeba neslyšeli nebo ho prostě chcete mít v PC, tak vám ho sem můžu dát ke stažení. Jestli chcete tak hlasujte v anketě ať vim jestli má někdo zájem :)

Co dodat

14. ledna 2010 v 0:27 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Ahoj,

zdravím ty co sem chodí :D jen bych chtěla říct že tady ty novinky nedávám celé, protože na to nemám čas mám teď zkouškové období, takže se musím učit :D No co dodat je to děs už aby to bylo zamnou :D

Ale, když bude měco fakt důležitého takto sem určitě písnu.A o5 prosím lidi, zaregistrujte se a pojďte kecat :Dje tam česká diskuze!!!Pokud se zaregistrujete, tak tady je ta česká diskuze! :)

Lucy @ The Turntables

14. ledna 2010 v 0:24 | Pajonel-ka |  Lucy - news

Lucy bude mít v sobotu 23. Ledna 2010 další samostatný hudební aspekt.
Vzhledem k tomu, že bude v seriálu "Celebrities @ The Turntables" jako host DJ v" Bay Clubu" v Dortmundu dělat hudbu. Po jejím boku jí bude k dispozici DJ Hup.

více zde

Sandy byla jako host na „Jummimüüs“ Charity-Gala

14. ledna 2010 v 0:19 | Pajonel-ka |  Sandy - news

V pátek 8. ledna se konala "Jummimüüs" Charity-Galav hotelu Maritim v Kolíně nad Rýnem. Více než 20 let je klub známý svou společenskou angažovaností. Sandy byla pozvána jako jeden host z mnoha celebrit, spojené s charitativním účelem.

více zde
Ještě dodám fotky.

Nové fotky

12. ledna 2010 v 12:05 | Pajonel-ka |  No Angels 2010
Našla jsem nové fotky No Angels a vypadí opravdu úžasně!Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Ebay!!!

2. ledna 2010 v 18:05 | Pajonel-ka |  Admin
A co se týká No Angels, tak na eBay tam toho je!!!! Já si tam koupila už hodně krásných věcí, které bych asi nikde jinde nesehnala například:

Tuhle bezva klíčenku jen za 2 Eura, která normálně stojí 12 Euro.

Knížky

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

HrnekNo a taky nějaké ty CD/DVD, které se u nás nedají sehnat.
Pure (Special Limited Edition)
Acoustic Angels (CD)
Acoustic Angels (DVD)
Sandy - Unexpected


A na českém Aukru.
Mega sbírku No Angels.
Skoro všechny singly 2001-2003.

Co je to eBay?

2. ledna 2010 v 17:50 | Pajonel-ka |  Ostatní věci
Takže pro ty co by neznali eBay. Ebay je vlastně internetová aukční síň, kde si můžete koupit cokoliv chcete, alespoň téměř :D A vyhraje vždy ten, kdo dá víc...Kdo zná české Aukro, tak je to úplně to samé, ale zatímco na Aukru najdete tisíce věcí nebo statisíce na eBay jich najdete miliony :D I když záleží na tom, co hledáte a jestli navštívite eBay.de nebo eBay.com. Ale "nakupovat" a přihazovat smíte pouze tehdy, když jste zaregistrovaní a máte plně aktivovaný účet. Funguje to tak, že po registraci si smíte prohlížet různé aukce, ale nemůžete přihazovat ani kontaktovat prodejce( na Aukru můžete). Po registraci vám přijde zpráva(e-mail), že vám bude na vaši adresu odeslán dopis s aktivačním kódem, na Aukru to máte asi do 2 dnů. Ale pokud chcete mís účet na eBay.de což je německá aukční síň, tak trvá trochu dýl, já na to čekala asi týden. Ale vyplatí se to. Ale samozřejmě můséte alespoň trošku ovládat Angličtinu nebo Němčinu.
Já používám hlavně věty.
How much will be postage to czech republic? (kolik bude poštovné do ČR)
Cany I send you money with PayPal pleas? (Můžu poslat peníte přes PayPal)

no atd..když nebudete vědět použijte Google překladač a určitě vám budou rozumět.

Tak snad jsem vám trochu pomohla :D a jestli nemáte účet na Aukru nebo na eBay určitě si ho pořiďte. Sežene tam opravdu spousty a spousty věcí a hlavně za mááálo.

A kdo by nevěděl co je PayPal, tak to už je trochu složitější na vysvětlování, takže o tom si najděte informace na české PayPal poradně zde.
Ve zkratce je to možnot jak posílat peníze do zahraničí přes internet aniž byste platily nějaký poplatek bance(třeba u komerčky stojí převod 1300,-)

Já ho taky neměla hned, takže jsem posílala peníze v obálce, ale žádné velké obnosy :D max. 2-5 eur :D, ale brácha pak potřeboval PayPal, tak se to zařídilo, ale než jsem to pochopily tak to byla taky docela makačka :D :D te%d jsem ráda, že ho mám. I když někteří prodejci PayPal nemají(ale jen minimum)

DVD Acoustic Angels

2. ledna 2010 v 17:35 | Pajonel-ka |  Kde koupit CD
No Angels vydaly celkem 4 DVD.


Zmínila jsem tady, ale pouze tři. To čtvrté se jmenuje Acoustic Angels a je to záznam z jejich akustického koncertu, ale v ČR ho asi neseženete a to ani v českých e-shopech. Alespoň jsem ho nikde nenašla a tak jsem si ho koupila na eBay( kdo neví co to je tak tady o tom přidám malý článek) normálně to DVD stojí asi 27 Euro a já ho vyhrála za 8 Euro to je myslím dost slušná cena ne? :)

DVD na aukru

2. ledna 2010 v 17:29 | Pajonel-ka |  Kde koupit CD

Kdo ještě nemá 2DVD od No Angels a chce ho jen za pár korun, tak teď má velkou možnost. Na aukru se totiž objevila aukce o tohle DVD.
Takže kdo ho nemá a chce ho určitě si ho pořiďtě stojí za to!! :)