Květen 2011

Pozastavuju

29. května 2011 v 18:30 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Rozhodla jsem se na nějaký čas pozastavit tento blog....tedy alespoň do doby než dodělám školu.

Prožívám teď docela těžké období, takže na to ani nemám náladu......čeká mě tolik učení, že jestli to zvládnu musím dostat metál..........prosím držte mi palce nebo pěsti.....potřebuji štěstí!!!! :/

Pauza

25. května 2011 v 9:19 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Ahoj všem :))

Mám teď takovou osobní krizi..... já vím, že jsem psala, že s novým designem přibudou i aktualizace, ale doma je to k nevydržení a ani není co přidávat(max. ty Fb zprávy). No ale dneska jedu na pár dní ke kámošce, už sen emůžu dočkat až pořádně pokecáme a hlavně budu pryč z domu :D je tu ponorka!!!! Takže až přijedu bude to snad lepší.....ale věřím, že jo ptz s tou kámoškou si máme hodně o čem povídat, všechno pořešíme a já zas budu mít(snad) čistou hlavu.

Takže se mějte fajn a užívejte si letní počasí :) čauky


Articles

16. května 2011 v 19:55 | Pajonel-ka |  Admin
Dneska jsem obdržela zásilku článků o No Angels z Německa :D konečněěěěě sem získala nějaké ty novější od roku 2007 po současnost. Ptz většinou jsou tam jen ty staré a ty už mám z Aukra to jsem tehdy fakt čuměla, že se tam něco takového objevilo. No k těm článkům....právě si je prohlížím a uvažuji o tom, že bych sem pak mohla přidat nějaké scany. :)

Editing

15. května 2011 v 19:07 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu


Jo jinak se chystám aktualizovat a upravit rubriku Spřátelené blogy, ptz některé už buď neexistují nebo už nejsou aktualizované. Možná, že celou rubriku smažu a ty vybrané si dám do menu(resp. do levého sloupce) ;)

Lena

15. května 2011 v 18:50 | Pajonel-ka |  Facebook news


Teďka se asi koná Eurovize či co...no když tam není nikdo koho poslouchám tak to nesleduju, ale Sandy i Lucy psali o Leně, která minulý rok reprezetntovala Německo a vyhrála se songem Satelite(kdo by neznal tak video je pod článkem).
Sandy měla napsáno Wow!!! Lena, you rock!!!!
Lucy: Fuckin Perfect!!! ( a u toho video kde zpívá Lena ale má ho jen na Fb)


Sandy was online

15. května 2011 v 1:53 | Pajonel-ka |  Sandy - news


No takže až teď jsem si všimla, že byla Sandy chvilku online na svém Fb a odpovídala tam na komenty....sakra že sem to nevěděla. I když popravdě nevím na co bych se jí zeptala :D ale je to takověj pěknej pocit, když vám váš oblíbenec odpoví...oou přímo vám :D


Ale psala tam i něco o novém albu jakože ... my se chystáme....ale to už se mi teď nechce pročítat tak snad zítra (i když bych se měla spíš učit na test z něminy :D)

EDIT:
Takže jsem koukla na ty komenty co Sandy psala a většinou to bylo jen poděkování za přání pěkného dne a tak.
Ale jeden kluk se tam ptal jestli může říct něco o No Angels, ptz všichni máme strach, že od nich 3 nic nebude a nic u nich neděje a že jo to velké zklamání.
Sandy odpověděla: V tuto chvíli na ničem nepracujeme. Jako první oznámení. Co byste si rádi přáli? V blízké budoucnosti nevydáme žádno nové album. Jsem moc ráda, že chcete znát nějaké novinky, ale teď není moc co říct.

No takže z toho ... my se chtáme... nic nebude ptz sem přehlédla to kein. Ach jo jestli hodlají vyhlásit konec tak mě snad klepne. Já věděla, že sem měla jet minulej rok na to Akustik-tour to si snad neodpustím :( :(

New design

14. května 2011 v 22:24 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Zdravíím :)

Jak jste si už jistě všimli, má tenhle blog už konečně novej kabát :D

Doufám, že se vám líbí ptz mě jo a děsně moc.

Strašně moc za něj děkuji crazzy4love.sblog.cz

Tak teďka už zbývá jen to aby byla co nejčastěji aktualizovaný :D teďka budu mít trochu víc času, tak se budu snažit přidávat toho co nejvíc i když se toho kolem NoA zatím moc neděje, takže to jistí alespoň ty Fb novinky :D

Sandy is back

13. května 2011 v 8:34 | Pajonel-ka |  Facebook news
Další Fb novinkou je zpráva od Sandy.
Hey ihr Lieben, bin wieder im Lande!! Ich danke euch für die tollen Geschenke!! Jetzt ist die CD Sammlung fast wieder vollständig;-)))) Wie geht´s euch?

(věty nejsou tak těžký ... ale já to překožím až se vrátím ze školy) :D


Překlad:

Ahoj moji drazí, jsem zpět v zemi!! Děkuji vám za krásné dárky!! Teď už je CD kolekce(sbírka) opět téměř kompletní ;-))))
Lehká pásmová nemoc doufejme brzy přejde.
Jak se máte?


Design

12. května 2011 v 21:21 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu


Noooo tak nový design už je hotový, takže se v nejbližší době těště na změnu :D už konečně, protože tenhle desgn už je děsně starej a "neplatí".

Lucy letí domů

8. května 2011 v 10:42 | Pajonel-ka |  Facebook news
Tak a máme tu první zprávu z Fb od Lucy.

Asi před hodinou napsala na "Let's fly home!!! Wishing you a happy sunny Sunday!!! wiiihuuuuu"

A přidala tento obrázek
Takže jede do své rodné země do Bulharska. :) Doufám, že si to tam užije.


New section

8. května 2011 v 10:37 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu

Poslední dobou....nebo spíš už delší dobu se toho na blogu moc neděje, design je tu už "100" let, novinky sem přobývají o několik dní později nebo vůbec atd. Na design jsem sehnala pouze 2 lidi, jedna už to nedělá a na tu druhou ještě čekám doufám že to vyjde :D Nevím kdy to bude, tak jsem vytvořila alespoň novou rubriku s názvem Facebook news. Jde o to, že když kolem holkem z NoA se nic moc neděje, tak sem budu přidávat alespoň to co napíšou na svém Facebooku. Dobré je to, že jsou to 100% jejich pravé profily, takže sem žádné výmysly psát nebudu. Nejčastěji je na Fb Lucy, takže její statusy tady budou asi převažovat, ale to vůbec neva :D

Tak co líbí se vám prozatím alespoň toto?

Cheryl Cole - L'Oreal Elnett TV Ad

6. května 2011 v 17:52 | Pajonel-ka
No tohle se No Angels netýká, ale musím to sem přidat :D
Cheryl Cole je moje strašně moc oblíbená zpěvačka a je tváří značky L'Oreal ke které tedka natočila reklamu na lak na vlasy.
Reklama vyšla dnes a je fakt DOKONALÁÁÁÁ....normálně se mi zatajil dech jak sem na to koukala, musela sem si to pustit tak 5x za sebou jestli ne víc no a proto se o to s váma musim podělit :D


Natočila i další reklamy, ale tahle je ze všech nejlepší!!!!

Sandy´s Bildergrüße aus LA

5. května 2011 v 17:52 | Pajonel-ka |  Sandy
Mylím, že je Sandy ještě stále v Americe a tak poslala jako pozdrav nějaké své fotky z L.A. :)


Pokud se dobře díváte, tak na druhé fotce má na klíně někoho a asi to bude nejspíš Jayden.....jako já to poprvé nespozorovala až sem se zadívala pořádněji.....ten má teda háro :D jestli je to on....ale taky kdo jiný by to byl že? :D

No Angels by Robert Maschke.de 2

5. května 2011 v 17:39 | Pajonel-ka |  No Angels po comebacku
Nemám ted vůbec na nic čas.....pomalu se mi blíží Absolutorium a už zítra mam jednu zkoušku z pro mě celkem těžkého předmětu.....takže přidávám alepon nějaké další nové fotky.