Září 2011

Konečně jsem viděla Jaydena

18. září 2011 v 22:24 | Pajonel-ka |  Sandy - news

Jen jsem tak projížděla ofic. stránky Sandy, koukám na fotky kliknu na "Bildergrüße aus LA" a co nevidím jsou tam fotky s Jaydnem. Už už jsem to sem chtěla dát, ale pod fotkama je napsáno.
-----------------
Hallo liebe Members,

die Bilder mit Jayden sind exklusiv für Euch und dienen nicht der Veröffentlichung !

Das gilt auch für alle anderen Bilder im Fanclubbereich
----------------
Vážení členové,

obrázky s Jaydnem jsou určeny výhradně pro vás a neslouží publikaci!

To platí pro všechny ostatní obrázky v prostoru fanklubu.
--------------------------------------
Takže bohužel je sem nemůžu dát. Já vím, že by na to možná nepřišly, ale přesto si prostě Sandy strašně moc vážím a tak je sem nedám. Omlouvám se, ale nechci být tím, kdo to vypustí ven, kdyby to chtěla udělá to sama.

Jsem strašně ráda, že mi to vyšlo a dostala jsem do fanklubu(tak tak) a díky tomu konečně vím jak Jayden vypadá, je vážně rozkošneeeeej!!!!!!!

Sandy měla nehodu

15. září 2011 v 23:49 | Pajonel-ka |  Sandy - news
A pro dneček poslední newska.
Sandy měla před týdnem nějakou autonehodu, prý to byla její první autonehoda v životě psala, že je v pořádku a nic se jim nestalo(naštěstí), ale že to auto nevypadá moc hezky.
Teda ufff ještě, že se jim nic nestalo.Další fotky

15. září 2011 v 23:09 | Pajonel-ka |  Sandy

Ještě přidávám nějaké další fotky....


i po dítěti má stále skvělou postavu ;)

a z kuželek ....
tyhle fotky tam nahrála nějaká slečna nevím jestli to bylo nějaké Meet a Greet nebo je to nějaká známá, ale k té druhé Sandy napsala: Sehr schmeichelhaftes Bild!! Verräterin!!!! ‎;-)))) (Opravdu lichotivá fotografie!! Zrádce!!!!! ‎) :D:D mě se ta fotka teda líbí :D a ten její šááteeek chciiiii!!!
Jo a ta slečna se ptala, jestli má přidat i další a Sandy na to, že prý ne že nás má ušetřit :D

A málem bych zapoměla na koalu :D Sandy byla totiž se synkem v Zoo v L.A. myslím že v sobotu nebo tak a v neděli chtěla jít na "koupák", ale prej tam skoro celý den pršelo tak nešli, ale že i tak měli nějakou zábavu, protože ráno byl Jayden jezdit na ponících.

Sandy - Fotoshooting mit Paul Smith

15. září 2011 v 22:50 | Pajonel-ka |  Sandy
Sandy nafotila s fotografem Paulem Smithem nové fotky, bohužel nevím jestli jsou to promo fotky k albu, což asi ne když vyjde až příští rok, ale možná že jsou to fotky k začátku její opětovné solo kariéře.


Aktualizace musí být.....

15. září 2011 v 22:28 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Mám teď doma nějaké problémy, takže na blog nemám moc čas, ale nemůžu ho pořád zanedbávat a musím sem něco přidat :D takže jdu na to .....

I am back

8. září 2011 v 18:23 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Tak asi po měsíci a něco o5 zdravím.
Omlouvám se, že jsem tady nic nepřidávala, ale měla jsem velký problém.....nemohla jsem se přihlásit na blog nic nefungovalo až sem pak musela napsat na blog.cz a muselaj sem prokázat, že je tento blog vážně můj. Nakonec se to povedlo sem děsně ráááda :)) doufám, že teď už to bude v pohodě.