Říjen 2011

Odpovědi

26. října 2011 v 23:20 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Ja koukám na blog každý den i na svoje SB jne nějak nemám náladu na komentování za což se hrozně omlouvám. Ale zítra už určotě něco okomentuju :)

Jinak pro jogurt:
Proč nemá Sandy pořádnýho chlapa?.....Ale oná má pořádného chlapa se kterým bydlí jen je problém v tom že on žije v Americe. On tam má svou práci, rodinu, přátele atd a ona to má zas v Německu a říkala, že svou rodnou zemi miluje. Navíc nejen, že má v L.A. přítele ale taky tam pracuje na novém albu a v Německu má zase závazaky co se týkají divadla, fanoušků, a té organize na pomoc dětem.

A jestli budnou No Angels spolu....to opravdu nedokážu říct, vypadá to že nejspíš ne, na ničem nedělají, každá má nějaké svoje záležitosti, ale kdo ví oficiální rozchod skupiny neproběhl no.....ale jinak jak už sem řekla Sandy na desce pracuje a album by mělo vyjít příští rok, mělo by být uplně než "Unexpected" a "Frame Of Mind" a chce si na něm dát dost záležet takže se máme na co těšit.

Sandy jede pryč

26. října 2011 v 23:13 | Pajonel-ka |  Facebook news
Tak Sandy už dneska zřejmě někam odcestovala, jen nevím jestli do toho Londýna nebo do L.A..
Psala, že tam bude opět pracovat a že tam jede na 3 týdny. A dál pak, že doufám, že má všechno zbalené, ptz když cestujete s dítětem musíte mít sebou skoro celej byt :D

Anne Welte&Friends Musicalgala

26. října 2011 v 23:10 | Pajonel-ka |  Sandy - news
jedna fanynka dala Fb dkaz na tyto videa. Je to nějaké vystoupení z 22.10. 2011. Bohužel nevím přesně co to bylo za akci, ale zjistím to :)
Kvalita co se týká zvuku nic moc hrozně to šumí, ale i tak jde slyšet jak krásně zpívá....ooou už se nemůžu dočkat až vyjde její album!!!Video k výročí

17. října 2011 v 0:45 | Pajonel-ka |  Admin
Tak sem ještě dávám ten článek z oficiálek .....
Kdyby to někoho zajímalo tak překlad té poslední věty...Zvláští poděkování si zaslouží Pajonel-ka, která nás velice podpořila!

Jo a dostala jsem za to podpiskartu No ANgels a Lucy samozřejmě i s podpisy :D a ještě takovej obrázek Lucy s termínama koncertů. Já si sice myslim, že pro to nikde neběžyle, že je měli v "zásobě" a tak mi je poslaly, ale to vůbec neva :D původně jsem měla dostat i CD od Luvy, ale nakonec prej už nebylo.

Autogram

17. října 2011 v 0:37 | Pajonel-ka |  Admin
Já se nerada něčim chlubím, ale ...... na tohle jsem čekala skoro 10 let :D a konečně mi přálo štěstí a získala jsem ho......když jsem otevřela tu obálku byla jsem štěstím bez sebee :D ...... konečně mám autogram od Sandy i s věnováním!!!! Samozřejmě, že spol. fotka a podpisy od celé skupiny No Angels by bylo ještě víc mazec..... to bych snad umřela štěstím, jenže to už se asi nepodaří :D takže alespoň tohle.

No není uuuužasneeej.......woooaaaa !!!! :D:D:D

Jessica děkuje!

17. října 2011 v 0:32 | Pajonel-ka |  News
No a jako poslední poslala svůj vzkaz k příležitosti 10. výročí Jessica.
(její dopis jde přecíst uplně nejlíp)

Sandy děkuje!

17. října 2011 v 0:28 | Pajonel-ka |  News
Po Lucy poslala svůj vzkaz pro fandy za 10 let věrnosti také Sandy....jak se cítí po 10 letech s kapelou si můžete přečíst v celém článku .....

Lucy děkuje!

17. října 2011 v 0:23 | Pajonel-ka |  News
Jak už asi všichni víte No Angels letos slaví své 10. výročí a tak se NoA rozhodly, že pošlou svým fandům nějaký vzkaz....a jako první poslala krátkou zprávu Lucy s poděkováním pro všechny fanoušky, kteří je celých těch 10 let podporují.
Osobní zpráva v celém článku.

Sandy FB

17. října 2011 v 0:07 | Pajonel-ka |  Facebook news
Nedávno psala Sandy na svůj FB (ona je tam poslední dobou nějak často :D ale neva), že za pár týdnu jede do Londýna.....nejdřív sem to po překladu nepochopila....myslela jsem, žet am jede za nějakou prací, ale pak mi to došlo, do Londýna přijede její drahoušek a ona je celá šťastná, protože je to "za rohem" a taky dodala, že vztahy na dálku nejsou jednoduché, ale pokud je láska dost silná, tak se to nějak podaří.

No já já to moc moc přeju!!!!! Aby jim to spolu vyšlo.

Fotoshooting mit Paul Smith(2)

14. října 2011 v 21:48 | Pajonel-ka |  Sandy

Tak přidávám další dvě DOKONALÉ fotky z jejího nového shootu......mám ještě jednu jen nevím jestli ji sem můžu hodit :D tyhle už měla na Fb tu třetí ne, ale ja myslim, že to snad vadit nebude, když je tam jen ona.....


Není čas ....

14. října 2011 v 21:42 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Ja vim je to už fakt trapné jak sem napíšu, že něco přidám ap ak nic, ale ja fakt chtěla jenže vždycky mi do toho něco vleze nebo už se mi pak nechce ..... navíc jdu příští týden zase do školy a mam haldu učení .... to dálkové studium mě snad zabije co bych dala za denní :D

A taky se omlouvám svým SB, ja tam chodím fakt každý den, ale nestíhám.....víte, že já rada komentuju ale te%d to nějak vázne :( tak alespoň přidám novou fotku Sandy a jdu se učit Sociologii (blééé)

Videopřekvapení k 10. výročí

10. října 2011 v 19:00 | Pajonel-ka |  News
Nevím jestli jsem vám to sem psala, ale tým z noangels.inside.de naplánoval takovou akvi, kdy měli fandové natoči nějaké video s tancem, zpěvem nebo něčím na písničku "Daylight In Your Eyes" což byl první singl Np Angels a do myslím 5. března to měli poslat na email a oni z toho pak měli v plánu udělat takové hromadné video, kde by se střídali jednotlivé videa.

No a asi po 2 nebo 3 týdnech od toho 5.března mi od nich přišel mail s tím, že jestli bych to video mohla udělat já, protože oni na to nemají program a moje video se jim velice líbilo atd... a že pak za to dostanu odměnu :D když sem si to přečetla měla jsem celkem šok a nevěděla co mám dělat :D ale nakonec jsem se ropzhodla, že to udělám s tím že jsem je upozornila, že nejsem nějaká umělkyně tak ať nečekají nic světoborného.
Videí přišlo jen 13, na jednu stranu celkem málo ale co se týká stříhání celkem dost ještě když některé z nich byly v příšerné kvalitě z těch 13 měli dobroi kvalitu snad 3-4 a jedno se ani nedalo použít :/ no takže "zadání" jsem dostala asi v tom dubnu, ale do toho mi vlezla škola, pak mi umřel děda, kocour, pak sem měla závěrečné zkoušky a pak se mi pokazil PC takže jsem na to neměla skoro vůbec čas a po večerech už ani chuť, ale nakonecj sem do přece jen dodělala :D a tak jsem to poslala a čekala jsem na odpověď.....pořád se nikdo neizýval tak už sem myslela, že je to děs, ale dopadlo to dobře a líbilo se jim to tak to na dali na oficiálky i na FB a všem se to líbí :D k tomu článku navíc připsali, že speciálně mě děkují za velkou podporu.......já bych vám to video sem dala, ale nevim no pak se mi budete smát za to jak tam tancuju :D:D rozmyslím si to a možná vsem šoupnu odkaz :D

Teďka přišla teta, takže jdu pokecat a pak sem ještě přidám další článečky.