Říjen 2012

Nějak mě nenapadá název článku :D

22. října 2012 v 20:24 | Pajonel-ka |  Co se děje na blogu
Zdravím těch pár lidí co sem chodí :D a i ty ostatní, kteří sem tak nějak "zabloudí".

Strašně dlouho jsem neaktualizovala, alej e to tím, že o No Angels nic nového není povětšinou je to pár věcí o členkách, že se někde objeví v nějakém pořadu a tak.
No nejvíce novinek je o Sandy, ta se stále někde objevuje, má i nový shoot (nějak sem ho sem zapoměla dát :D) a stále píše na svůj Fb a dává tam osobní ftoky....no ja ji zbožňuju prostě :D Ani nevím zda sem to sem psala, ale si ne. Sandy mi tptiž poslala podepsanou fotku i se vzkazem a jen pro měěěěě...no chápete to :D Sandy mi napsala mě osobně :D se picnu :D pak tady hodím scan.
Akorát mě štve, že zatím nic nepíše o svém novém albu už se ho nemůžu dočkat.

No Angel jako skupina už moc(téměř vůbec) nefungují jako skupina, ale oficálně to holky nepotvrdily nebo nic neřekly, ale Lucy prohlásila, že skupina No Angels ještě nepatří do starého železa a pořád mají spoustu energie. Stále je prý v kontaktu se Sandy, Jess a i s Vanny(což je užasné, fandové NoA vědí proč), ale s Nadjou od jisté doby není v kontaktu(brečela bych). Lucy také věří, že se spolu o5 brzy postaví na podium,......bylo by to strašně fajn, ale upřímně moc tomu nevěřím. No Angels funngovaly jako 5ti členná skupina perfektně, potom jako 4 taky ale ve třech už to není ono, "moje" Sandy tam sice stále je, ale už tomu vždycky bude něco chybět :(

Uvidíme jak to nakonec dopadne, nicméně v současné době nejvíc ujíždím na Cheryl, Katy Perry a skupině Girls Aloud, která vydala po 3leté pauze nový singl, který je perfektní a k němu i naprosto uchvatný videoklip, který přikládám k článku. Určitě si ho pusťte.

Mimochodem co se týká Cheryl, začátkem října probíhalo její první solové turné s názvem "A million lights tour" a já byla jeden z těch šťaslivců, kteří na jednom z koncertů byly. Byla jsem konkrétně v Londýně 7.10.2012 bylo to úžasný a nezapomenutelný a chtěla bych jít znova :D Pak sem dám možná nějaké fotky :D

Tak to je prozatím vše mějte se fajn ...........

A tady je ten famózní videoklip !!!
Ještě bych dodala, že kdyby byl tenhle song droga, tak už sem umřela na předávkování :D