Facebook news

Info

29. února 2012 v 22:25 | Pajonel-ka
Zdravím všechny ;) po 100 letech sem zas tu....mě se od poslední aktualizace na blog(myslim tim muj) vubec nechce nějak nemam naladu....to je ta práce a vstávání ve 4 ráno.

No ono se toho ani kolem No Angels nic moc neděje a když už, tak jen že jedna z členek bude v nějakém televizním pořadu....ale o nové hudbě nic a myslim že už ani nic nebude :(

Co se týká Sandy, kterou díky Fb "vidím" víc, tak mám o ní i víc informací, píše tam celkem často hlavně o tom jak trénuje herectví a tak. O novém albu zatím nic mo, ale mělo by vyjít letos....tenhle rok se pořádně plácnu přes kapsu jelikož mojí nej interpreti(spíš pretky) vydávají nové alba....jj většina lidí si CD stahuje, ale ja patřím mezi ty kteří je musí mít i fyzicky prostě to originální CD, krásnej booklet a ten pocit že ho mám :D chápete ne....

tak a přidávám nejčerstvější fotku Sandy, kterou sama dala na Fb je to v jejím obýváku pokud se nemýlim, pamatujete když vařila v německé verzi "Prostřeno"

Sandy jede pryč

26. října 2011 v 23:13 | Pajonel-ka
Tak Sandy už dneska zřejmě někam odcestovala, jen nevím jestli do toho Londýna nebo do L.A..
Psala, že tam bude opět pracovat a že tam jede na 3 týdny. A dál pak, že doufám, že má všechno zbalené, ptz když cestujete s dítětem musíte mít sebou skoro celej byt :D

Sandy FB

17. října 2011 v 0:07 | Pajonel-ka
Nedávno psala Sandy na svůj FB (ona je tam poslední dobou nějak často :D ale neva), že za pár týdnu jede do Londýna.....nejdřív sem to po překladu nepochopila....myslela jsem, žet am jede za nějakou prací, ale pak mi to došlo, do Londýna přijede její drahoušek a ona je celá šťastná, protože je to "za rohem" a taky dodala, že vztahy na dálku nejsou jednoduché, ale pokud je láska dost silná, tak se to nějak podaří.

No já já to moc moc přeju!!!!! Aby jim to spolu vyšlo.

Jayden´s hair

7. července 2011 v 0:41 | Pajonel-ka
Sandy dneska přidala na Fb takovou zvláštní fotku...sem si říkala co to je a pak jsem si přečetla...Mein Sohn hat heute zum ersten Mal Haare gelassen. Schnief. Aber er sieht so cool aus!

Sandy like Cheryl Cole

2. července 2011 v 15:23 | Pajonel-ka

Dneska jsem měla fakt štěstí, vlezla jsem na Fb zrovna když byla on-line i Sandy to se nestává moc často, navíc tam psala, že dneska má náladu na ajinu, takže všichni museli psát jen v ajině :D no i když ta moje ajina není nějak slavná, tak ji pořád ovládám líp než něminu, takže jsem se rychle snažila vymyslet co jí napíšu než zmizí....já bych se ji ráda zeptala na tolik věcí, ale nejsem jediná že :D an avíc takovou přednost mají ti, kteří ji znají osobně, takže si s nima píše jako s normálními přáteli což je od ní strašně hezké. Třeba jedna holka, kterou jsem mimochodem taky měla v přátelích, ale už nemám(nevim proč si mě smazala) psala, že čeká mimčo no a z toho co sem si přečetla sem pochopila, že ji tam Sandy radí a psala jí taky něco o tom jaké to měla ona(pozn. před 2 lety) a dokonce ji psala o svém porodu to sem koukala, že prej po 18-to hodinách kontrakcí nechtěl její malej ven tak musela na císařák, ale nechtěla ho(toho císaře :D:D:D) no a spoustu dalších věcí, ale to už se mi nechtělo číst nebo spíš sem neměla vůbec čas.

No a teď co jsem jí psala já....uvažovala jsem na co se jí zeptat tak ať je tak jsem jí nakonec napsala to krátké, ale ať se toho dozvím co nejvíc :D tak jsem jí nakonec napsala jestli má v současné době nějaký oblíbený song, jestli zná Cheryl Cole a co si myslí o její hudbě a s kým by chtěla udělat duet.A že ji zdravím z ČR.

A ona mi odepsala(hurááá:D):I don´t have a favorite song at the moment. I like Cheryl Cole. I´d like to do a duett with many people. Hope you´re good. Greetings to czech rep.

Sandy je tak užasná prostě nejvíííc, strašně bych se s ní chtěla setkat a přestože pořád doufám, že se to třeba jednou povede, moje naděje je stále menší.....neuvěřitelně moc mě štve, že jsem minulý rok neutekla z domu(ptz mi to máma nedovolila) a nejela na ten koncert to je fakt SHIIIIT!!!!! No alespoň malá utěcha v tom, že mi 2x odepsala :D


Lena

15. května 2011 v 18:50 | Pajonel-ka


Teďka se asi koná Eurovize či co...no když tam není nikdo koho poslouchám tak to nesleduju, ale Sandy i Lucy psali o Leně, která minulý rok reprezetntovala Německo a vyhrála se songem Satelite(kdo by neznal tak video je pod článkem).
Sandy měla napsáno Wow!!! Lena, you rock!!!!
Lucy: Fuckin Perfect!!! ( a u toho video kde zpívá Lena ale má ho jen na Fb)

Sandy is back

13. května 2011 v 8:34 | Pajonel-ka
Další Fb novinkou je zpráva od Sandy.
Hey ihr Lieben, bin wieder im Lande!! Ich danke euch für die tollen Geschenke!! Jetzt ist die CD Sammlung fast wieder vollständig;-)))) Wie geht´s euch?

(věty nejsou tak těžký ... ale já to překožím až se vrátím ze školy) :D


Překlad:

Ahoj moji drazí, jsem zpět v zemi!! Děkuji vám za krásné dárky!! Teď už je CD kolekce(sbírka) opět téměř kompletní ;-))))
Lehká pásmová nemoc doufejme brzy přejde.
Jak se máte?

Lucy letí domů

8. května 2011 v 10:42 | Pajonel-ka
Tak a máme tu první zprávu z Fb od Lucy.

Asi před hodinou napsala na "Let's fly home!!! Wishing you a happy sunny Sunday!!! wiiihuuuuu"

A přidala tento obrázek
Takže jede do své rodné země do Bulharska. :) Doufám, že si to tam užije.

 
 

Reklama