Nadja - news

Nadja nejde do vězení

26. srpna 2010 v 19:40 | Pajonel-ka
Tak jak už asi víte Nadja nakonec nejde vězení.
Od soudu odešla s podmínečným dvouletým trestem.

Já nevím jak vy, ale já jsem strašně ráda. Akorát teď nevím jak je to s tím jejím odchodem od No Angels. Na foru jsem četla, že je stále členkou No Angels. Psal to tam jeden fanoušek, že je to oficiální. Ale pak tam zas někdo psal, že Khalid řekl, že se k tomu teď nebude vyjadřovat. Tak nevím.

Proces

15. srpna 2010 v 23:31 | Pajonel-ka
Není to žádná super novinka nebo tak, ale chtěla bych vám to sem napsat pokud to nevíte.

Zítra proběhne soudní proces s Nadjou kvůli tomu obvinění, že úmyslně někoho nakazila.
Nevím v kolik nebo tak, ale já na ni budu celý den myslet a držet ji palce ať ji neobviní a prosím o to i vás fanoušky. Já osobně věřím v její nevinu a doufám, že se to prokáže.
Pozn. pro fanynku jogurt: pokud máš v plánu napsat do komentářů zase nějaké urážky na Nadju nebo něco podobného tak si to nech pro sebe. Děkuji

Nadjina Biografie jako kniha i Audiokniha

25. července 2010 v 18:34 | Pajonel-ka
nadja

Jak již bylo oznámeno v říjnu vyjde Nadjina Biografie s názvem "Alles wird gut". Kromě knihy bude vydána také tzv. Hörbuch - Audiokniha životních příběhů Nadji.Oba produkty byly již několikrát uvedeny v předprodeji na Amazon.de. Nyní byly stanoveny konečné odkazy.
Audiokniha zde.

Biografie zde.

K odchodu Nadji

12. července 2010 v 22:15 | Pajonel-ka
Takže k těm spekulacím okolo odchodu Nadji. Koukala sem po netu a opravdu to tam je. Zatím se to řeší jen na fóru na oficiálkách nic takže zatím se nebudeme ukvapovat. Já teda doufám, že neodejde.

K tomu Akustik Tour tam Nadja nebyla, protože byla nemocná. A jinak pokud to nevíte tak na srpen je naplánován ten proces kvůli tomu obvinění, že někoho nakazila. Tak nevím na fóru toho řeší hodně, ale je toho moc já nejsem tak zdatná překladatelka.


Každý den mám brigádu do 18:00. A v úterý a ve středu mám ještě další. Takže opravdu nenám čas a občas ani chuť v tom horku to je děs. Já se vážně snažím sem něco připsat, ale ty překlady jsou hrozné.

Nadjina Biografie "Alles wird gut"

3. července 2010 v 19:23 | Pajonel-ka
Nadja

Jak bylo řečeno již dříve, na podzim vyjde první biografie Nadji.

Nadja je nemocná!

17. května 2010 v 23:44 | Pajonel-ka
nadja

Kvůli svému onemocnění musela Nadja bohužel zrušit svou účast na všech pěti koncertech No Angels Akustik-Tour "An Intimate Evening With..."
Nadja řekla deníku Bild: : "Jsem opravdu smutná z toho, že se nemohu zúčastnit nadcházejícího turné. Pro moje holky a fanoušky je mi to moc líto."


Přeji Nadji rychlé uzdravení a doufám, že se bude brzy cítit lépe.

Happy Birthday Nadja!!! ♥

26. dubna 2010 v 22:42 | Pajonel-ka
nadja

Dnes slaví Nadja své 28. narozeniny a tak ji přeju všechno nejlepší a doufám, že pro ni byl dnešní den něčím výjmečným. :) Také ji samozřejmě přeji hodně moc lásky a úspěchů a aby se ji splinly i ty nejtajněší přání. ♥

We Love you Nadja :)

Blesk - 29.06.2009

13. listopadu 2009 v 12:20 | Pajonel-ka
Deník Blesk mi nějak nevadil, ale teď už mě začíná štvát......strašně mě mrzí to, že se No Angels dostali do podvědomí čechů tímhle způsobem.

HIV pozitivní Nadja Benaisse: Vrací se na pódia!


Velký comeback na koncertní pódia chystá HIV pozitivní zpěvačka Nadja Benaisse ze skupiny No Angels. Vystoupit by měla již tento pátek v rakouském St. Pöltenu.
Nadje hrozilo v dubnu letošního roku vězení za to, že nejméně v jednom případě vědomě šířila mezi své milence smrtelnou nákazu HIV.
Peter Puchner z pořadatelské agentury řekl, že když zprávu ohlásili, byl nápor telefonátů tak velký, že nyní chystají dokonce speciální tiskovou konferenci.
No Angels by měli vystoupit po 20 hodině ve zhruba osmdesátiminutové show. "Lidé z No Angels podepsali smlouvu, ve které se zavázali, že skupina vystoupí v úplném složení," dodal pořadatel.

Blesk - 02.07.2009

13. listopadu 2009 v 12:16 | Pajonel-ka

Zpěvačka No Angels: Vše o sexu s HIV v krvi!

Členka německé dívčí skupiny No Angels Nadja Benaissa (27), která čelila obvinění, že vědomě nakazila jednoho až tři muže, prolomila po třech měsících mlčení...
"Jsem HIV pozitivní. Přesto jsem zdravá. HIV přece neznamená, že jsem nemocná," řekla v televizním pořadu Günthera Jaucha na stanici RTL. Nadja byla zatčena za napadení a deset dnů strávila za mřížemi.
Tenkrát jí ujely nervy a během svého vystoupení na frankfurtské diskotéce napadla ženu, které měla způsobit vážná zranění. V té době začala média spekulovat o její HIV pozitivitě. Nadja se stáhla do ústraní a odmítala se k čemukoliv vyjádřit. Až nyní říká: "Jediné omezení, které musím dodržovat, je to, že beru léky. A samozřejmě také v sexu je nutné dbát na jistá pravidla. Ale už mám na čele »štempl« té nakažené. Jsem nakonec ráda, že to vyšlo najevo. Poslední léta jsem žila pod velkým tlakem a v neustálém stresu. Teď mě už nikdo nemůže vydírat."

Při rozhovoru s moderátorem působila klidně, dokonce se i smála. Dále prozradila, že svým kolegyním ve skupině o svém nakažení řekla. "Propukly emoce, brečely a dělaly si o mě starosti."
Nadjina devítiletá dcera Leila až do jejího zatčení o matčině nemoci nevěděla. "Chtěla jsem počkat, až ještě povyroste." Ale když se zprávy dostaly na veřejnost, mlčet už nemohla. "Poté, co jsem byla propuštěna z vězení, v klidu jsem si s ní promluvila. Řekla jsem jí, ať nemá strach, že mi nehrozí žádné nebezpečí. Myslím, že se s tím vyrovnala dobře," říká Nadja, která dnes poprvé od obvinění opět vystoupí se skupinou. Koncert bude v rakouském St. Pöltenu.

Článek v Blesku

13. listopadu 2009 v 12:11 | Pajonel-ka

HIV+ Nadja z No Angels: Bojím se umřít mladá


Dva tisíce lidí stálo, tleskalo a plakalo zároveň. Nadja Benaissa (27) ze skupiny No Angels právě na pódiu učinila prohlášení o svém boji s osudnou chorobou.
"Jsem matka, zpěvačka a jsem HIV pozitivní. A bojuji každý den. Proti předsudkům, proti strachu. Bojím se umřít mladá, bojím se navždy opustit svoji dcerku..," prohlásila.

Nadja, která před časem čelila podezření, že vědomě nakazila tři muže AIDS, touto zpovědí prolomila své mlčení na berlínském galavečeru boje proti této smrtelné chorobě.

Její život se změnil v pád do propasti v okamžiku, kdy jí lékaři po rutinní prohlídce v nemocnici bez skrupulí oznámili: A ještě něco - jste HIV pozitivní. "Ještě před dvanácti lety by to byl rozsudek smrti. Díky pokroku v medicíně mám ale šanci," svěřila se Nadja hostům galavečera, kteří za vstupenku zaplatili až 25 tisíc korun.

A »padlý anděl«, jak sama sebe nazývá, ve veřejné zpovědi pokračoval: "Tisíckrát jsem si vyčítala, že jsem kašlala na rodiče, kteří mi dávali kázání: Netoulej se po nocích, choď jen s příjemnými chlapci a používej kondom! Není teď dne, kdy bych nelitovala, že jsem se jim smála."

Nejhorší však prý byla šikana, kterou kvůli matčině nemoci musela snášet Nadjina devítiletá zcela zdravá dcera Leila. Na školním dvoře na ni pršely nadávky a rány, děti s ní nechtěly sedět v lavici, protože jim rodiče řekli, že by se mohly nakazit...

Zpěvačka se v životě nikdy jako anděl nechovala, brala drogy, na jaře strávila jedenáct dní ve vazbě, protože zranila na diskotéce jinou ženu. Chtěla se zabít… Teď by se ráda dostala z pekla zpátky i prostřednictvím své nemoci. Chce o ní otevřeně hovořit, přimět ostatní, aby před ní nezavírali oči. To, spolu s Leilou a návratem k mikrofonu, má být smyslem jejího nového života.

Blesk

11. listopadu 2009 v 21:28 | Pajonel-ka

Nevím jestli si kupujete Blesk, ale včera tam byl článek o Nadje a o jejím projevu na Opern Gala.
Zítra to sem zkusím dát.

Nadja o5 v Blesku

4. července 2009 v 19:49 | Pajonel-ka
Včera se objevil další článek o Nadje, ve kterém přiznala, že je HIV pozitivní.Jinak je mi moc líto, že se u nás No Angels teď ,,proslavily´´ hlavně kvůli tomuhle :(
Teď už se o nich bude mluvit jako ,,o těch s tou Aids´´ už u nás doma to tak řikaj :(

Nadja už je na svobodě

25. dubna 2009 v 16:49 | Pajonel-ka
Konečně pustily Nadju z policejní vazby kde kvůli napadení strávila 10 dní na svobodu.
Ale obvinění kvůli AIDS stále pokračuje i přesto budou No Angels pokračovat ve čtyřech. Sandy, Jess a Lucy chtějí dál zpívat spolu s Nadjou.

Snad se brzo vyřeší i to s tím AIDS.

BLESK

16. dubna 2009 v 19:39 | Pajonel-ka
Pokud to stihnete kupte si dnešní BLESK je tam o tom všem okolo Nadje půlstránkový článek.

A jen tak mimochodem je tam informace, že ostatní čleky No Angels jsou v šoku, ale jsou odhodlané pokračovat i bez ní. Tak aby se nám brzo zase nerozpadly..... :( :(

O5 článek o Nadje

16. dubna 2009 v 19:13 | Pajonel-ka
Takže dneska je v AHA další článek tentokrát delší, ale za to ještě horší.
Je tam něco o tom, že prej teďka ve vazbě, protože opilá po koncertě zmlátila do krve jednu fanynku. A taky je tam kousek z rozhovoru s 2 milenci co se od ní prej nakazily. ( více asi v něm. deníku BILD)
Až budu mít PC tak to sem hodím.


No nevim co to má znamenat, ale jestli to nějakou náhodou bude pravda tak ji asi začnu nesnášet za to jak pošpiní jméno No Agels!!!!!

Nadja do vězení??

16. dubna 2009 v 12:16 | Pajonel-ka
Ahojte když mi včera mamka řekla, že v AHA je článek o Nadje nevěřila jsem!!
Ale potom mi to ukázala a já sem byla v šoku.
Jsem ve škole tak to nenapíšu přesně ale zkusim no...

Takže bylo to asi takhle:
Vědomě šířila AIDS.
Členka nejúspěšnější německé dívčí kapely Nadja Benaissa šířila Aids.
I přesto, že věděla o své nemoci měla nechráněný styk s několika muži, může jít až na 10 let do vězení a kromě toho má dluhy (myslím že to bylo) asi 50 milionů. V roce 1999 přivedla na svět dceru.

Tak co na to říkáte???


P.S. Stejně tomu nevěřím!!!!
A je to pěkně hnusný teda.....o tom, že se Sandy narodil syn nic, ale takovíhle hnusárny píšou jsou to zmetci!!!

Nadja: záznamy z Los Angeles

28. července 2008 v 23:38 | ninja.esti
V současné době je Nadja na zasloužené dovolené v Los Angeles. Nicméně, tam jsou také fanoušci a přátelé. Na svém oficiálním MySpace profilu nyní nahrála přes 100 nových fotografií.

Noví song Nadji: "Bittersüss"

6. července 2008 v 13:46 | ninja.esti
V pátek večer uveřejnila Nadja svůj noví song "Bittersüss" na MySpace. Přejeme príjemný poslech. :)

Získejte vstupenky na solo koncert Nadji

6. července 2008 v 13:39 | ninja.esti
Můžete získat vstupenky na Nadjin sólový koncert!
Na 10. srpna plánuje Nadja svůj první sólový koncert od comebacku No Angels. Jedná se o část z Nibelungen Festival 2008 v Worms-Heylspark. Bude trvat přibližne 1 hodinu a je plánován na 14:00.

U nás můžete nyní získat 2x2 vstupenky na tuto událost.
Ale musíte odpovědět na následující otázku:
Jak byl první sólové album, které Nadje?

Pošlete vaše odpovědi do 14. července, do 12 hodin na win@noangels-inside.de.

Jako cena útěchy jsou pro vás připraveny autogramkarty No Angels.
Vítězové budou po uzávěrce soutěže informováni e-mailem.

Prosíme účastněte se této soutěže jen tehdy pokud ste si jisti, že 10. srpna se budete schopni dostavit na tuto akci.

Ti, kteří nebudou mít štěstí v soutěži si mohou objednat lístky také na 06241-26 72 05 nebo přes internet na webu www.nibelungenfestspiele.de.

My Space

4. května 2008 v 16:32 | ninja.esti
Když jsem dneska byla na My Space koukala jsem kdo je online a byla tam Nadja.....řekla sem..zkusim jí napsat třeba mi odepíše..........a podržte se.....odepsala mi. TO JE NAPROSTO ÚÚÚŽASNÝÝ NE???? Prostě valim oči ještě teďka.
Ale k tomu hlavnímu...psala jsem ji jestli někdy přijedou k nám do ČR udělat nějakej koncík a ona odepsala, že doufá že ano. (teda pokud jsem to dobře přeložila moje ajina neni zrovna moc dobrá).
Tady je oreginál zprávy.
Hi Nadja,
How are you? Will No Angels have sometimes any concert in Czech Republic?
Yours big fan ninja.esti
hello.
thank you very much, hopefully we will come.
greetings
nadja
 
 

Reklama