Ostatní věci

Part Of Me

23. března 2012 v 18:45 | Pajonel-ka
Kolem No Angels nic, takže o5 trochu odbočím a něco vám sem hodím....

Ve čtvrtek 22.3 (v americe středu 21) měl premiéru nový videoklip pilotního singlu reedice alba Teenage Dream(vychází v pondělá a já už se na něj těším:D) zpěvačky Katy Perry, který se jen pár hodin po vypuštění dostal na vrchol iTunes v USA!!!!

Tu písničku naprosto zbožňuju a ten klip....no já nemám slov....je naprosto perfektní!!! No posuďte sami....Katy prostě válí!!

R.I.P Whitney Houston

13. února 2012 v 18:36 | Pajonel-ka
Stalo se to v sobotu.....ale pořád se tomu nedá ani věřit.

Odešla jedna z nejlepších zpěvaček všech dob, zpěvačka s nádherným hlasem, který už nikdo nikdy nenahradí.
Neuvěřitelná zpěvačka s velkým Z, jejíž hity budou znít v srdcích a uších milionů lidí po celém světě.....v sobotu zemřela americká zpěvačka Whitney Houston v pouhých 48 letech.

Když jsem se to dozvěděla byla jsem v šoku u reportáže, která jí byla věnována jsem málem brečela.

....drogy jsou největší svinstvo na světě!!!!.....připravily nás už o tolik velkých osobností od herců, sportovců až ke zpěvákům.....kéž by zmizely z povrchu zemského.....

EDIT: i když jsem se o tom nezmíníla tak ano je pravda že kvůli tomu zmeřelo i spousti jiných obyčejných lidí kteří budou jejich rodinám shcázet víc než třeba nějaký zpěvák, ale tenhle článek sem napsala kvůli Whitney a i nedávnému umrti Amy .... drogy zabíjí spustu lidí ale vždycky se píše jen o těch kteří "jsou vidět" ..... když mi zemře někdo blízký a ve stejný den vidím ve zprávách že zemřel někdo při autonehodě nebo že zemřel nějaký politik tak mě to nezajímá i když se jeho příbuzní cítí stejně jako třeba já......taky souhlasím s Ivanem světu chybí láska a taky aby si lidé pomáhali jenže někteří tu pomoc odmítají i přesto že vidí co se děje kolem a pak to končí tak jak si nikdo z nás nepřeje .....a nejhorší na tom je to že drogy začínají brát stále mladší lidé...

Voices Against AIDS

25. prosince 2011 v 18:34 | Pajonel-ka
Je už sice trochu dýl, ale já to sem dávám jako vánoční dárek.
No Angels zazpívaly po dešlí době společně a živě. Bylo to super.....no i když je zbožňuju všechny, tak Sandy je prostě pro mě nej(ja vim žadna novinka) a zazpívala to uchvatně ... miluju její hlas :D

3:10-3:47 .... a pak od 3:54 ...... prostě aaaaaa umírám díky Bohu za tu kvalitu :D

Co je to eBay?

2. ledna 2010 v 17:50 | Pajonel-ka
Takže pro ty co by neznali eBay. Ebay je vlastně internetová aukční síň, kde si můžete koupit cokoliv chcete, alespoň téměř :D A vyhraje vždy ten, kdo dá víc...Kdo zná české Aukro, tak je to úplně to samé, ale zatímco na Aukru najdete tisíce věcí nebo statisíce na eBay jich najdete miliony :D I když záleží na tom, co hledáte a jestli navštívite eBay.de nebo eBay.com. Ale "nakupovat" a přihazovat smíte pouze tehdy, když jste zaregistrovaní a máte plně aktivovaný účet. Funguje to tak, že po registraci si smíte prohlížet různé aukce, ale nemůžete přihazovat ani kontaktovat prodejce( na Aukru můžete). Po registraci vám přijde zpráva(e-mail), že vám bude na vaši adresu odeslán dopis s aktivačním kódem, na Aukru to máte asi do 2 dnů. Ale pokud chcete mís účet na eBay.de což je německá aukční síň, tak trvá trochu dýl, já na to čekala asi týden. Ale vyplatí se to. Ale samozřejmě můséte alespoň trošku ovládat Angličtinu nebo Němčinu.
Já používám hlavně věty.
How much will be postage to czech republic? (kolik bude poštovné do ČR)
Cany I send you money with PayPal pleas? (Můžu poslat peníte přes PayPal)

no atd..když nebudete vědět použijte Google překladač a určitě vám budou rozumět.

Tak snad jsem vám trochu pomohla :D a jestli nemáte účet na Aukru nebo na eBay určitě si ho pořiďte. Sežene tam opravdu spousty a spousty věcí a hlavně za mááálo.

A kdo by nevěděl co je PayPal, tak to už je trochu složitější na vysvětlování, takže o tom si najděte informace na české PayPal poradně zde.
Ve zkratce je to možnot jak posílat peníze do zahraničí přes internet aniž byste platily nějaký poplatek bance(třeba u komerčky stojí převod 1300,-)

Já ho taky neměla hned, takže jsem posílala peníze v obálce, ale žádné velké obnosy :D max. 2-5 eur :D, ale brácha pak potřeboval PayPal, tak se to zařídilo, ale než jsem to pochopily tak to byla taky docela makačka :D :D te%d jsem ráda, že ho mám. I když někteří prodejci PayPal nemají(ale jen minimum)

Jeanette je z5

6. ledna 2009 v 17:10 | ninja.esti
Netýká se to No Angels....ale tak možná trošku...Jeanette je kámoška se Sandy :D
Je to moje neeej zpěvačka( když NoA počítám jako skupinu) a tak jsem úplně HAPPY, protože Jeanette Biedermann se po nějakých 3 letech znovu vrátila a bude mít new album. Takže pokud sem chodí i nějakej její fanda tak může být HAPPY semnou.

Anketka

16. června 2008 v 20:00 | ninja.esti
Hlasujte pro No Angels v anketě o Nejlepší skupinu. :D

Řetězák

5. června 2008 v 17:12 | ninja.esti
 • Co se ti vybaví když se řekne celer ? → zelenina
 • Napiš sem ovoce, který tě napadne jako první. → jablko
 • Jakou máš barvu vlasů ? → tmavě hnědou
 • Máš hlad ? → ani ne
 • Černá nebo růžová ? → černá
 • McDonald nebo KFC ? → McDonald
 • Punk nebo HipHop ? → Hip Hop .... ale tak pred rokem by to byl Punk
 • Počítač nebo TV? → Počík
 • Skype nebo ICQ ? → ICQ
 • Čokoláda nebo chipsy ? → chipsy
 • Kdo má pokračovat ? → Terísek,Lenik

České No Angels??

29. května 2008 v 22:14 | ninja.esti
Když jsem si dneska prohlížela BLESK, tak jsem narazila na článek..
Budoucí finalistky X Factoru?
Čtyři devítileté a jedna desetiletá holčička, které tvoří skupinu 5 Angels vystoupí jako hosté při finále soutěže X Factor. Nikola, Kristýna, Tereza, Niki a Týna už za sebou mají desitky koncertů. Tancují a zpívají v rytmu disko a r'n'b' a pochválila je i Lucie Bílá.
Tak co myslíte?? Že by měla ČR taky svoje ''Andílky''? :D :D
 
 

Reklama