Ostatní věci se Sandy

Trough your Eyes

26. května 2008 v 14:50 | ninja.esti
Sandy Mölling - Trough your Eyes
(Bambi 2)

Es fühlt sich nach Frühling an

26. května 2008 v 14:48 | ninja.esti
Našla jsem další songy z Bambiho 2.
Sandy Mölling - Es fühlt sich nach Frühling an

Kdo z Koho?

2. května 2008 v 22:21 | ninja.esti
S kým to Sandy nejvíc slušíí??
Renick Bernadina
David Hernandez
Petar Knezevic

Povolání

23. dubna 2008 v 22:19 | ninja.esti
Tak mě napadlo....víte kolik má vlastně Sandy povolání?
Zpěvačka
Moderátorka
Autsch TV
Du bist...
Sport-desaster
Další pořady: Die Damewahl,....a nebo taky různé akce jako The Dome
Fotomodelka
Maxim
FHM
Tanečnice
Herečka
Solo Album
Happy hour
Der Wixxer
není to povolání a nevím jak to nazvat :D asii..když Sandy pomáhá
Burkina Faso - Afrika (pomoc proti hladu ve světě)-ten anděl se v ní nezapře
PETA
,,Hasička'' :D
,,Policistka''
Tohooo teda je co? :D Njn tady má zas někdo toho nadáání fakt hoodně. Kéžby mi ho trošku dala.
Teda pokud si na nějaké to povolání ještě vzpomenu tak ho sem přidám.

Frame of mind

12. dubna 2008 v 22:12 | ninja.esti
Frame of Mind

"Crash"

Je to tvrdá stížnost mladé ženy po rozchodu, která svého exmilence posílá do pouště "Crash" se jí mistrně daří uplatnit její nezaměnitelný hlas.

"It is over!"
Je to baladicky začínající track, který v refrénu silně rozvíjí svou dramatičnost. Sandy:"Člověk by si řekl, že když jsem psala tuto píseň, prožívala jsem nešťastnou lásku. Ale jde tu o víc, o ztrátu důvěry v člověka. Může se to stát u zdánlivě dobré kamarádky, které člověk důvěřuje. Nemá to s láskou co dělat, jde o ztrátu důvěry v někoho".

"The Verdict"
Tato píseň je důkazem toho, jak s lety dozrává Sandin hlas. Silný chorus, tvrdé basy a mimořádný hlas. Už v časech No Angels něco obzvláštního. Tímto titulem Sandy exceluje. "Celkem dlouho mi trvalo, než jsem se s touto písní ztotožnila. Žena ponižuje svého bývalého milence tím, že způsobí rozpad vztahu s jeho novou milenkou."

"Gone"
Je asi nejosobnější písní na tomto albu. Sandy ji napsala podpořena producentem Thorstenem Brätzmannem. Tato píseň doprovázena klasickými nástroji jako je klavír a housle, popisuje dramaticky moment v Sandině životě, o kterém sama říká, že jí dal dospět.
"Jistě, před lety jsem prožívala smrt dědy a babičky, ale to , co se stalo v únoru 2005, bylo něco jiného, strašného, nevysvětlitelného." Během hodin upadl její milovaný otčím do komatu po zápalu plic a zemřel. "On nebyl ten, kdo by měl zemřít! Měla jsem o něho strach, když jezdil na motorce, byl plný síly. Jeho konec byl pro mne neuchopitelný. Byla jsem tehdy jako omámená. Psát o tom pro mne byl určitý druh terapie.
Když jsem tu píseň nazpívala, stále jsem plakala. Pokouším se svým fanouškům předat kousek mne a svých pocitů a vzdát čest mému otčímovi. Vím, že ať už je kdekoli, cítí to a
raduje se, že na něho myslím."
"Can´t Remember To Forget You" - "Venom!"
"Can´t Remember To Forget You" je čistý nejjemnější pop.
"Venom" - Sandy konečně uplatňuje sílu, co v ní dřímá. Něžně, skoro jako by nebeským chórem začíná "Venom" a dosahuje prvních výšek při zpěvu silných veršů: "Stop injecting me with your venom."
Sandy: "je to nejdelší z písní na albu a jedna z mých nejoblíbenějších. Vyjadřuje sílu, kterou dokáže silná žena vyvinout. Žena, která používá hlavu, aby mohla ukázat svou sílu.
"Occupied" - tento text Sandy napsla o druhu vztahu, se kterým se každý dospělý už někdy setkal : "Dva lidé se našli a navzájem se milují. Ale ještě je tu bývalý nebo bývalá, která nový vztah nechce akceptovat a pokračuje v bezvýchodném boji o starou lásku. "Je to typický poprocksong, který mi udělal radost a právě tento typ hudby mám obzvláště ráda. "

"Living without you"
Touto písní se Sandy opět vrací k těm pohnutým dnům, které změnily její život, když zemřel její milovaný otčím. "Po třech měsících jsem byla schopna zachytit mé pocity ve slovech a v hudbě."

"I Do"
Každá jiná umělkyně by tuto píseň napsala pro svého milého jako hymnickou baladu s efekty měsíčního svitu a šelestu větru.
Ale ne Sandy: Její píseň pro Renicka "I Do" přichází jako taneční midtempo, které perfektně sedí k letní atmosféře, která prolíná celé album. "Renick je šťastný člověk, dává mi sílu a má dobrou dávku humoru. Moje vyznání lásky z počátků našeho vztahu by to mělo projevovat. Podle slov: "I just gotta tell you turn my life around..."

"Tattooed on me"
Sandy: "Chci dát svým fanouškům kousek sebe a svěřit jim své osobní album. Tak je tomu také u písně "Tattooed on me". Uptempo song s mnoha rockovými prvky a tvrdým beatem vypráví o bezpodmínečné lásce, "Get you name tattooed on me", láska je nesmazatelně vryta do kůže, nezaměnitelně, nenahraditelně. "Skvělý text. To by se mi také mohlo stát."

"Stay" - "Speed of Love"- "Happiness Amazed"
Po perfektně interpretované harmonické baladě"Stay", následuje "Speed of Love", track plný energie, kde Sandy neuplatňuje jen svůj hlas ale také svůj vášnivý charakter. Tato píseň je jedna z mála na albu, která Sandy nenapsala sama.
"Jsem znamení býka. Nikdy dluho neváhám, ale jdu přímo za svým cílem. V lásce, v práci i ve vztahu ke svým kamarádům. Jsem vždy velmi přímá." Po tomto rytmickém tracku následuje zase jednou trocha romantiky:"Happiness Amazed".
A nakonec je toto album dovršeno jediným duetem:"WeCan". Společně s Jan Van der Toorn nazpívala oslovující baladu . Píseň doprovázená něžnými tóny kytary popisuje věčné vyznání z lásky. "I don´t want to go. I don´t want to leave. Whatever is a part of you must be a part of me."

Unexpected

12. dubna 2008 v 22:10 | ninja.esti
Unexpected

Po svém divokém singlovém debutu "Unnatural Blonde" v květnu 2004 uvádí Sandy 13.9. nyní své první soloalbum "Unexpected". Je tu seřazeno 13 popových písní jedna za druhou jako perly na šňůrce. Muzikálně zůstává Sandy věrná svým kořenům. Zase dělá pop, ale pod různými vlivy: jednou R'nB', podruhé rokově, dále country kytara. Nevynechává ani citlivé balady, přímo od srdce. Tím Sandy dokazuje svou muzikální mnohostrannost a mistrně se jí daří uplatnit její nezaměnitelnýz hlas.

Album začíná titulní písní "Unexpected", písní ovlivněnou Electronic Beats a Uptempo Popsongem. Seznam pokračuje citlivou baladou "Say it again", která v refrénu rozvíjí svoji dramatičnost. Následuje její první solosingl "Unnatural Blonde" , který se dotýká rozdílu povrchnosti a domnělé podstaty ženy, a Sandy se rázem s tímto debuem vymrštila mezi první top desítku německé hitparády. Je to píseň plná síly a energie - perfektní pro Sandy. Po Uptempo songu "Little Johny" následuje nový singl "Tell me", cituplná popová balada, která mluví ze srdce milionům zamilovaných a vrývá se pod kůži. Perlu v současném Popoutfitu představuje "You and I", znovu píseň šitá Sandy přímo na míru.Píseň "Sorry, you have got the wrong girl" se ukazuje jako velmi taneční a obzvláště baladická je i píseň "One in a million". Uptempo Song "Do it all over" je hodně říznutá rockem a beatem. Další píseň "Better for you" ná prvky R'nB'. "All eyes on you a "Trusted" jsou další moderní popové písně. Album je dovršeno hymnickou baladou "Help me let go". Tato píseň, doprovázena jemnými tóny kytary, popisuje smutný konec jedné velké lásky. Sandy:"Chtěla jsem nazpívat velmi osobní album. Každou písní jsem se snažila předat fanouškům kousek mne, mojí nálady a pocitů. Doufám, že to pocítí. Pro umělce není nic krásnějšího než prožívat, jak se jeho vlastní pocity prostřednictvím hudby přenáší na posluchače".
 
 

Reklama