Sandy - news

Sandy Mölling - Don't Speak

24. listopadu 2012 v 16:07 | Pajonel-ka
Rozhodla jsem se, že dneska konečně pořádně aktualizuji blog a přidám nějaké to info....spustu fotek a nějaké to video a tady už je jedno z nich, sice trochu krátké, ale i tak perfektní.

Anne Welte&Friends Musicalgala

26. října 2011 v 23:10 | Pajonel-ka
jedna fanynka dala Fb dkaz na tyto videa. Je to nějaké vystoupení z 22.10. 2011. Bohužel nevím přesně co to bylo za akci, ale zjistím to :)
Kvalita co se týká zvuku nic moc hrozně to šumí, ale i tak jde slyšet jak krásně zpívá....ooou už se nemůžu dočkat až vyjde její album!!!


Konečně jsem viděla Jaydena

18. září 2011 v 22:24 | Pajonel-ka

Jen jsem tak projížděla ofic. stránky Sandy, koukám na fotky kliknu na "Bildergrüße aus LA" a co nevidím jsou tam fotky s Jaydnem. Už už jsem to sem chtěla dát, ale pod fotkama je napsáno.
-----------------
Hallo liebe Members,

die Bilder mit Jayden sind exklusiv für Euch und dienen nicht der Veröffentlichung !

Das gilt auch für alle anderen Bilder im Fanclubbereich
----------------
Vážení členové,

obrázky s Jaydnem jsou určeny výhradně pro vás a neslouží publikaci!

To platí pro všechny ostatní obrázky v prostoru fanklubu.
--------------------------------------
Takže bohužel je sem nemůžu dát. Já vím, že by na to možná nepřišly, ale přesto si prostě Sandy strašně moc vážím a tak je sem nedám. Omlouvám se, ale nechci být tím, kdo to vypustí ven, kdyby to chtěla udělá to sama.

Jsem strašně ráda, že mi to vyšlo a dostala jsem do fanklubu(tak tak) a díky tomu konečně vím jak Jayden vypadá, je vážně rozkošneeeeej!!!!!!!

Sandy měla nehodu

15. září 2011 v 23:49 | Pajonel-ka
A pro dneček poslední newska.
Sandy měla před týdnem nějakou autonehodu, prý to byla její první autonehoda v životě psala, že je v pořádku a nic se jim nestalo(naštěstí), ale že to auto nevypadá moc hezky.
Teda ufff ještě, že se jim nic nestalo.


Soloalbum Sandy

18. července 2011 v 0:53 | Pajonel-ka


Na jejím Fb se jí někdo ptal, kdy vyjde to její album. A ona psala něco na ten způsob, že nechce nic uspěchat, nechce vybírat písničky pod tlakem a aby bylo všechno rychle, chce si na tom dát záležet a tak takže by mělo vyjít až příští rok......na jednu stranu je děs taková dlouhá doba ještě nejraději bych ho měla tak do měsíce :D ale na druhou nechci album, které bude dělané na rychlo a pak mě třeba omrzí.....takže jen at pracuje, zpívá, nahrává atd....ptz kdo si počká ten se dočká žejo :D

Oficiální fanclub Sandy

7. července 2011 v 0:31 | Pajonel-ka
Minulý týden bylo na oficiálních stránkách oznámeno, že fanoušci mají možnost stát se členy oficiálního fanclubu Sandy, jenže ...... díky/kvůli vysokému zájmu přibýrají tento rok pouze 40 nových členů.
Já si toho všimla asi o 5 dní později, takže jsem myslela že mě picne :D ale i tak jsem zkusila vyplnit formulář a žádost a přijetí do fanklubu a ejhle zadařilo se :D ..... chtěla jsem to sem dneska napsat pro další případné zájemce, ale všimla jsem si že už to uzavřeli, pro letošní rok už není šance, takže to budu hlídat a příští rok dám vědět.

Stejně si myslim, že sem nechodí nikdo kdo by o to o měl zájem :( :( což je škoda ptz každej člen má určité výhody a překvápka :D

Ale ted jsem si vzpoměla, že Jess má svůj fanclub myslim stále otevřený, takže kdo by chtěl více informací tak at písne.

Sandy pracuje na novém Soloalbu

6. července 2011 v 23:23 | Pajonel-ka
Umělecká agentura Sandy Mölling před několika dny oznámila, že Sandy v současné době pracuje na svém novém albu a potvrdila to i sama Sandy na svém Fb. Takže se můžeme se těšit na pokračování "Unexpected" z roku 2006 a "Frame Of Mind" z roku 2006. Obě ty alba jsou uplně jiné a to třetí nebude vyjímknou, jak mi napsala i sama Sandy, takže sem vážně zvědavá v jakém stylu to bude. Jen doufám, že to nepokazí nějakým stupid dance stylem....prosím jen to ne.....stejně jako to udělala Jeanette(mimochodem to její poslední album není uplně špatné ale Rock ji "slušel" mnohonásobně víc).A tady si můžete poslechnout ukázky několika songů z alba "Frame Of Mind"Tohle album uplně miluju!!!
Hlavně písničku "Living withou you" která začíná v 3:37.

Sandy was online

15. května 2011 v 1:53 | Pajonel-ka


No takže až teď jsem si všimla, že byla Sandy chvilku online na svém Fb a odpovídala tam na komenty....sakra že sem to nevěděla. I když popravdě nevím na co bych se jí zeptala :D ale je to takověj pěknej pocit, když vám váš oblíbenec odpoví...oou přímo vám :D


Ale psala tam i něco o novém albu jakože ... my se chystáme....ale to už se mi teď nechce pročítat tak snad zítra (i když bych se měla spíš učit na test z něminy :D)

EDIT:
Takže jsem koukla na ty komenty co Sandy psala a většinou to bylo jen poděkování za přání pěkného dne a tak.
Ale jeden kluk se tam ptal jestli může říct něco o No Angels, ptz všichni máme strach, že od nich 3 nic nebude a nic u nich neděje a že jo to velké zklamání.
Sandy odpověděla: V tuto chvíli na ničem nepracujeme. Jako první oznámení. Co byste si rádi přáli? V blízké budoucnosti nevydáme žádno nové album. Jsem moc ráda, že chcete znát nějaké novinky, ale teď není moc co říct.

No takže z toho ... my se chtáme... nic nebude ptz sem přehlédla to kein. Ach jo jestli hodlají vyhlásit konec tak mě snad klepne. Já věděla, že sem měla jet minulej rok na to Akustik-tour to si snad neodpustím :( :(

Všechno nejlepší Sandy!

27. dubna 2011 v 23:43 | Pajonel-ka


Sandy Mölling dnes slaví své již 30. narozeniny.
Takže kulatiny, to je něco ten čas běží.....pamatuji si když ještě jako 19-ti letá šla na casting do Popstars a teďka už je jí 30 toto uteklo. Ale ona je pořád stejně úžasná.
Takže ji tímto přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a taky úspěchů. Ať je strašně moc šťastná se svou rodinou a hlavně se s vým synkem Jaydnem.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ SANDY!!!


Sandy na WOX

24. dubna 2011 v 20:44 | Pajonel-kaSandy je právě ted na programu WOX v pořadu Promi Dinner což je něco jako Prostřeno.

Happy Birthday Jayden

28. března 2011 v 23:35 | Pajonel-ka
Dneska oslavil Jayden(Mölling) své druhé narozeniny. :))

takže mu tímto přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky.


tady sem vybrala takovej dort :D:D


no a protože není žádná fotka Jaydena tak sem dávám tuhletu
...není to sice přímo Jayden, ale je to prostě strašně krásná fotka :)

Kupte si malbu od Sandy

27. března 2011 v 21:42 | Pajonel-ka
V únoru bylo mnoho celebrit na charitativní akci "Movie Meets Media" od "Belmondo"(což je značka doplňků) a na plátně zvěčnily obrázek boty podle svého designu. Sandy zde taky jeden takový namalovala a vy si ho teď můžete koupit v aukci na e-bay (momentálně je nejvyšší nabídka 40,50€) :D … což je docela dost ale kdybych měla prachy brala bych to :))
Aukce končí 3. Dubna 2011.


Výtěžek bude věnován na vylepšení Regine Sixt, "Tränchen trocknen" což je nadace pro děti v nouzi.

Sandy v soutěži "WOK WM"

11. března 2011 v 22:32 | Pajonel-ka

Zítra 12. března 2011 proběhne již 9. Ročník soutěže "TV Total WOK WM".
Kromě Lucy zde bude o světový titul bojovat také Sandy.
Akce se bude konat na olympijské bobové dráze v Igls v Rakousku a bude se vysílat živě
od 20:15 hodin na Pro7(ProSieben).

Dnešní chat se Sandy

10. března 2011 v 22:28 | Pajonel-ka

Ták a je po chatu, teda už delší dobu, ale ještě sem neměla čas tu napsat.
Takže začlo to teda ve 20:30 jenže to neustále padalo, všichni nadávali na foru, že ej to shit. pak se tam objevila Sandy a napsala, že ji to taky pořád vyhazuje.
Tyhle problémy trvaly snad 40 minut někdo psal že 50 min. ale sama nevím.
Nakonec ten chat přesunuli jinam a už to šlo. Bylo to docela rychlé nestihala sem nic číst.

Ale napsala sem ji jednu otázku a ona mi odpověděla.....sem fakt HAPPY :D
Pak sem jí sice ještě pala, ale už neodpověděla, nj bylo nás tam asi kolem 50 takže když ji každej psal co 2 vteřiny tak asi nestíhala no :D

Takže přes ty strašné problémy to dopadlo celkem dobře a pod prerexme jsou (skoro) všechny její odpovědi nejsou myslím uplně všechny ale velká většina.
Kdyžtak použijte google překladač :D

Sandy v Americe

9. března 2011 v 23:30 | Pajonel-ka


Od 16.3.2011 bude Sandy na 4 týdny v Americe.
Během této doby bude Sandy pracovat na nových písních k plánovanému již třetímu solovému albu. A taky si bere dovolenou......no a taky chce asi strávit nějaký čas se svým přítelem :)), kterým je pravděpodobně kanadský producent a textař Nasri Atweh. Oni sou pěknej pár i když ještě nemaj žádnou spol. fotku.....myslím že je to víc než jasné na ofic. foru se o tom pořád mluví a Sandy i když neřekla jméno tak vždycky říká že její přítel žije v Americe tak je to trochu komplikovanější.


No nevím jak vy, ale já se na její album strašně těším :)
A takovej dotaz chce tady nějaké info i o Nasrim? :)

Chat se Sandy

9. března 2011 v 23:22 | Pajonel-ka

Už zítra to jest ve čtvrtek 10. března, bude Sandy od 20:30 hodin na svých oficiálních strankách na Webchatu (Místnost: "Sandy - Allgemein"), může se připojit a chatovat se všemi fanoušky a dalšími zučastněnými.
Chat najdete na webových stránkách sandy-moelling.com nebo přímo zde. Registrace je nutná.
Bavte se!

Nová web Sandy

6. února 2011 v 18:37 | Pajonel-ka
V pátek byl spuštěn nový oficiální web Sandy Mölling.
Najdete zde nové informace, fotky, videa a také novinky....


A pro ukázku přidávám jednu ze série nových fotek, které jsou vážně nádherné.

sandy2011

Sandy a Whoopie v "Hundeprofi"

26. ledna 2011 v 18:50 | Pajonel-ka
sandy

V neděli (29. Ledna, od 19:10 h.) bude Sandy a její malá psí dáma Whoopie
v pořadu TV VOX
"Der V.I.P. Hundeprofi". Spolu s svičitelem Martinem Rütterem se budou snažit naučit Whoopie něco nového.

Sandy jako velvyslanec "Regenbogenlandes"

10. ledna 2011 v 15:45 | Pajonel-ka

sandy

Už téměř pět let se Sandy podílí na hospici pro děti "Regenbogenlandes", který je věnován dětem, s nevyléčitelnými nemocemi nebo s těžkým zdravotním postižením se zkrácenou délkou života.
Teď bylajmenována velvyslancem.
News

21. prosince 2010 v 22:31 | Pajonel-ka
Tak k těm novinkám....nevim s čím mám začít ono se hodně psalo o tom Muzikálu co v něm Sandy hraje.

sandy

Že jestli má někdo zájem o DVD z tohoto muzikálu ať zapíše na takovej list tady.

Teď, že už jsou jen poslední lístky, tak kdo by chtěl tady.

A pak že vyšlo CD tady
Tady je nějaké video od fanynky natočená asi po vystoupení před Musical-Dome v Kolíně :)A tady (velice kvalitní) video z Muzikálu. ... opravdu krásné


A tady ještě jedno 
 

Reklama